Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Sven Emil Eriksson, 41 år, bor i ett småhus på adressen Skonertvägen 3, 891 78 i Bonässund. Emil har flera telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-840 71 93 samt 070-363 69 84.
Emil bor tillsammans med Sofia Eriksson 36 år.
Nästa födelsedag för Emil infaller den 19:e juli (42 år).
Ekonomikollen för Bonässund
I Bonässund tjänar man i snitt 378 018 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 31 502 kr. I Örnsköldsviks kommun tjänar man i snitt 25 017 kr per månad.
I Bonässund har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Örnsköldsviks kommun. I Bonässund har 1,4 % av alla personer en anmärkning.
I Bonässund finns det 34 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 12 831 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Örnsköldsviks kommun är 303 057 128 kr.
Information om Emil Eriksson
Födelsedag och namnsdag
Emil
fyller 42 år
torsdag 19:e juli.
Emil
har namnsdag
14:e november,
5:e december.
Det visste du inte om Emil
Det finns 4 personer i Bonässund som heter Emil (142:e vanligaste) och 32 006 personer i Sverige (120:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Emil i Bonässund är 29 år och i Sverige 31 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Patricia Sandahl
Författare 85 år
-
Carl Jonsson
Artist 72 år
-
Fredrik Sahlin
Journalist 62 år
-
Peter Birro
Manusförfattare 59 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Sven Emil Eriksson |
Förnamn | Sven Emil |
Tilltalsnamn | Emil |
Efternamn | Eriksson |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Skonertvägen 3 |
Postnummer | 891 78 |
Postort | Bonässund |
Kommun | Örnsköldsviks kommun (2284) |
Län | Västernorrlands län (22) |
Särskild postadress | |
---|---|
Gatuadress | Cea 520 |
Postnummer | 106 43 |
Postort | Stockholm |
Emil Erikssons bostad på Skonertvägen 3
Sven Emil Eriksson på Skonertvägen 3 bor i Ett småhus på 129 m². Huset i Bonässund ligger i Örnsköldsviks kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Skonertvägen 3 i Bonässund
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Emil Eriksson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Emil Eriksson
Emils jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Emil Eriksson har 7 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Tecomatic AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Emil Eriksson är verklig huvudman eller företrädare för 5 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 248 464 000 kr i 1 av de bolag som Emil Eriksson äger eller kontrollerar.
Emil Erikssons utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 64 600 640 kr och som mest 124 232 000 kr beroende på exakt ägande.
För de två senaste åren 2024 ‐ 2025 har Emil Erikssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 65 165 640 kr och 133 317 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Emil Eriksson har 21 personkopplingar, varav 20 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 53 år.
2025
2023
2022
2021
2019
2007
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!