Lars Leo Eriksson, 64 år, bor i ett småhus på adressen Hundsjö 7, 961 91 i Boden. Lars Leo har flera telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-345 83 52 samt 070-278 63 77.
Lars Leo bor tillsammans med Gerd Monica Eriksson 65 år.
Nästa födelsedag för Lars Leo infaller den 17:e augusti (65 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19610817-XXXX
- Civilstatus:
- Gift
- Telefonnummer:
- 4 st · Visa alla
Vill du veta vad Lars Leo tjänar?
Kolla Lars Leos lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Hundsjö
På Lars Leos gata tjänar man i snitt 264 039 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 22 003 kr. I Boden tjänar man i snitt 25 017 kr per månad.
På Lars Leos gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Boden. I Boden har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Boden finns det 8 908 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 20 688 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Boden är 184 292 585 kr.
Information om Lars Leo Eriksson
Födelsedag och namnsdag
Lars Leo fyller 65 år torsdag 17:e augusti. Lars Leo har namnsdag 28:e juni, 10:e augusti.
Vill du veta vad Lars Leo tjänar?
Kolla Lars Leos lön anonymtKändisar som fyller år samma dag
-
Marianne Nivert
Företagsledare 85 år
-
Sofia Källgren
Artist 55 år
-
Tony Rickardsson
Speedwayförare 55 år
-
Therese Grankvist
Artist 48 år
-
Sarah Sjöström
Simmare 32 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Lars Leo Eriksson
- Förnamn
- Lars Leo
- Tilltalsnamn
- Lars Leo
- Efternamn
- Eriksson
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Hundsjö 7
- Postnummer
- 961 91
- Postort
- Boden
- Kommun
- Bodens kommun (2582)
- Län
- Norrbottens län (25)
Särskild postadress
Lars Leo Eriksson saknar särskild postadress.
Lars Leo Erikssons bostad på Hundsjö 7
Lars Leo Eriksson på Hundsjö 7 bor i Ett småhus på 92 m² + 20 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Boden byggdes år 1940 och ligger i Luleå kommun.
- Lägenhetsnummer
- Gatuadress
- Hundsjö 7
- Postort
- Boden
- Län
- Norrbottens län
- Kommun
- Luleå kommun
- Boyta
- 92 m²
- Biarea
- 20 m²
- Tomtarea
- 2 500 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Driftkostnad
- Byggår
- 1940
- Senaste om-/tillbyggnad
- 1982
- Kök, senaste renovering
- Tak, senaste omläggning
- Badrum, senaste renovering
- Fasad, senaste ommålning
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Vatten & avlopp
- Fasad, material
- Tak, material
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Hundsjö 7 i Boden
Personer som bor på adressen
-
Gerd Monica Eriksson
Ålder: 65
-
Lars Leo Eriksson
Ålder: 64
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Lars Leo Eriksson
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Lars Leo Eriksson
Lars Leos jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Lars Leo Eriksson saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Lars Leo Eriksson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Lars Leo Eriksson saknar personkopplingar.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!