Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Ulf Stefan Lundgren, 73 år, bor på adressen Södra Prästavägen 92 Stefansgården, 275 64 i Blentarp. Stefan har flera telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 0416-243 53 samt 070-212 43 53.
Stefan bor tillsammans med Lena Lundgren 69 år.
Nästa födelsedag för Stefan infaller den 11:e juli (74 år).
Personnummer
19520711-XXXXFolkbokföringsadress
Södra Prästavägen 92 Stefansgården
275 64 Blentarp
Visa fler som bor på denna adressFordonsinnehav
Civilstatus
Stefan Lundgren är giftEkonomikollen för Blentarp
I Blentarp tjänar man i snitt 302 211 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 25 184 kr. I Sjöbo kommun tjänar man i snitt 23 092 kr per månad.
I Blentarp har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Sjöbo kommun. I Blentarp har 6,1 % av alla personer en anmärkning.
I Blentarp finns det 990 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 61 992 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Sjöbo kommun är 251 340 846 kr.
Information om Stefan Lundgren
Födelsedag och namnsdag
Stefan
fyller 74 år
fredag 11:e juli.
Stefan
har namnsdag
11:e april,
26:e december.
Det visste du inte om Stefan
Det finns 25 personer i Blentarp som heter Stefan (59:e vanligaste) och 67 472 personer i Sverige (46:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Stefan i Blentarp är 51 år och i Sverige 45 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Bo Lundgren
Politiker 78 år
-
Jon Bordon
Artist 48 år
-
Marie Serneholt
Artist 42 år
-
Alice Svensson
Artist 34 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Ulf Stefan Lundgren |
Förnamn | Ulf Stefan |
Tilltalsnamn | Stefan |
Efternamn | Lundgren |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Södra Prästavägen 92 Stefansgården |
Postnummer | 275 64 |
Postort | Blentarp |
Kommun | Sjöbo kommun (1265) |
Län | Skåne län (12) |
Särskild postadress | |
---|---|
Stefan Lundgren saknar särskild postadress |
Stefan Lundgrens bostad på Södra Prästavägen 92 Stefansgården
Vi saknar information om Stefans bostad på Södra Prästavägen 92 Stefansgården i Blentarp, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Södra Prästavägen 92 Stefansgården?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Registrerat på Södra Prästavägen 92 Stefansgården i Blentarp
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Stefan Lundgren
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Stefan Lundgren
Stefans jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Stefan Lundgren har 3 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Malmö Tillskärarakademi Aktiebolag.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Stefan Lundgren är verklig huvudman eller företrädare för 4 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Stefan Lundgren har 12 personkopplingar, varav 4 st är män, 8 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 52 år.
2025
2023
2019
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!