Marcelo Caceres Longe, 56 år, bor i en hyresrätt på adressen Rosmaringatan 9 lgh 1002, 424 47 i Angered. Marcelo har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Marcelo bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.

Nästa födelsedag för Marcelo infaller den 2:a januari (57 år).

Personinformation

Personnummer:
19700102-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad Marcelo tjänar?

Kolla Marcelos lön anonymt

Adress

Marcelo Caceres Longe
Rosmaringatan 9 lgh 1002
424 47 Angered
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Rosmaringatan

På Marcelos gata tjänar man i snitt 195 372 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 16 281 kr. I Angered tjänar man i snitt 16 245 kr per månad.

På Marcelos gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Angered. I Angered har 11 % av alla personer en anmärkning.

I Angered finns det 40 677 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 13 814 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Angered är 561 928 451 kr.

Information om Marcelo Caceres Longe

Födelsedag och namnsdag

Marcelo fyller 57 år fredag 2:a januari.

Ratsit

Vill du veta vad Marcelo tjänar?

Kolla Marcelos lön anonymt

Det visste du inte om Marcelo

Det finns 13 personer i Angered som heter Marcelo (686:e vanligaste) och 580 personer i Sverige (1576:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Marcelo i Angered är 37 år och i Sverige 38 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Marcelo Caceres Longe
Förnamn
Marcelo
Tilltalsnamn
Marcelo
Efternamn
Caceres Longe
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Rosmaringatan 9 lgh 1002
Postnummer
424 47
Postort
Angered
Kommun
Göteborgs kommun (1480)
Län
Västra Götalands län (14)

Särskild postadress

Marcelo Caceres Longe saknar särskild postadress.

Marcelo Caceres Longes bostad på Rosmaringatan 9Denna bostad är ej verifierad

En hyresrätt på 78 m²

Marcelo Caceres Longe på Rosmaringatan 9 lgh 1002 bor i En hyresrätt78 m². Bostaden i Angered ligger i Göteborgs kommun.

Hyresrätt
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
1002
Gatuadress
Rosmaringatan 9
Postort
Angered
Län
Västra Götalands län
Kommun
Göteborgs kommun
Fakta
Boyta
78 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Månadshyra
Varmvatten ingår i hyran
Renovering
Byggår
Kök, senaste renovering
Badrum, senaste renovering
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Gemensam tvättstuga
Annat
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Cykelförråd
Hiss
Parkering
Laddbox för elbil
Förråd

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Rosmaringatan 9 lgh 1002 i Angered

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Telefonnummer till Marcelo Caceres Longe

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Marcelo Caceres Longe, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Marcelo Caceres Longe?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Marcelos jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Marcelo Caceres Longe saknar bolagsengagemang.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Marcelo Caceres Longe är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Marcelo Caceres Longe saknar personkopplingar.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner