Albin har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Karl Albin Jansson, 31 år, bor i ett småhus på adressen Kougsta 327, 835 93 i Alsen. Albin har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Albin bor tillsammans med Linnéa Lundmark 33 år.
Nästa födelsedag för Albin infaller den 29:e juni (32 år).
Albin har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Albin har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Albin har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Albin har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Albin har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Albin har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
Telefonlista
Albin Jansson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Albin Jansson är ogiftEkonomikollen för Kougsta
På Albins gata tjänar man i snitt 216 270 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 18 022 kr. I Alsen tjänar man i snitt 22 621 kr per månad.
På Albins gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Alsen. I Alsen har 5,2 % av alla personer en anmärkning.
I Alsen finns det 84 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 31 999 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Alsen är 2 687 952 kr.
Information om Albin Jansson
Födelsedag och namnsdag
Albin
fyller 32 år
onsdag 29:e juni.
Albin
har namnsdag
28:e januari,
1:a mars.
Det visste du inte om Albin
Det finns 8 038 personer i Sverige som heter Albin (346:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Albin i Sverige är 34 år.
Kändisar som fyller år samma dag
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn |
Karl Albin Jansson
|
| Förnamn | Karl Albin |
| Tilltalsnamn | Albin |
| Efternamn | Jansson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress |
Kougsta 327
|
| Postnummer | 835 93 |
| Postort | Alsen |
| Kommun | Krokoms kommun (2309) |
| Län | Jämtlands län (23) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Albin Jansson saknar särskild postadress |
Albin Janssons bostad på Kougsta 327
Karl Albin Jansson på Kougsta 327 bor i Ett småhus på 77 m² + 21 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Alsen byggdes år 1910 och ligger i Krokoms kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Kougsta 327 i Alsen
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Albin Jansson
Albin har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Albin.
Albin har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Albins jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Albin Jansson saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Albin Jansson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Albin Jansson saknar personkopplingar
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!