Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Peter Mårtensson, 46 år, bor i ett småhus på adressen Smedbacken 10, 441 60 i Alingsås. Peter har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Peter bor tillsammans med Li Mårtensson 43 år och Max Mårtensson 19 år.
Nästa födelsedag för Peter infaller den 4:e januari (47 år).
Personnummer
19790104-XXXXTelefonlista
Peter Mårtensson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Peter Mårtensson är giftEkonomikollen för Alingsås
I Alingsås tjänar man i snitt 319 558 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 630 kr. I Alingsås kommun tjänar man i snitt 26 241 kr per månad.
I Alingsås har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Alingsås kommun. I Alingsås har 3,5 % av alla personer en anmärkning.
I Alingsås finns det 7 290 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 795 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Alingsås kommun är 254 947 056 kr.
Information om Peter Mårtensson
Födelsedag och namnsdag
Peter
fyller 47 år
torsdag 4:e januari.
Peter
har namnsdag
29:e juni.
Det visste du inte om Peter
Det finns 466 personer i Alingsås som heter Peter (24:e vanligaste) och 105 949 personer i Sverige (29:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Peter i Alingsås är 44 år och i Sverige 45 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Maria Kuhlberg
Skådespelerska 55 år
-
Rennie Mirro
Artist 53 år
-
Rickard Hallström
Curlingspelare 52 år
-
Jonatan Unge
Författare 46 år
-
Joakim Hillson
Artist 43 år
-
Frida Eldebrink
Basketspelare 37 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Peter Mårtensson |
Förnamn | Peter |
Tilltalsnamn | Peter |
Efternamn | Mårtensson |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Smedbacken 10 |
Postnummer | 441 60 |
Postort | Alingsås |
Kommun | Alingsås kommun (1489) |
Län | Västra Götalands län (14) |
Särskild postadress | |
---|---|
Peter Mårtensson saknar särskild postadress |
Peter Mårtenssons bostad på Smedbacken 10
Peter Mårtensson på Smedbacken 10 bor i Ett småhus på 88 m². Huset i Alingsås byggdes år 1937 och ligger i Alingsås kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Smedbacken 10 i Alingsås
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Peter Mårtensson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Peters jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Peter Mårtensson har 4 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Gotlands Plåt & Billack AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Peter Mårtensson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 210 000 kr i 1 av de bolag som Peter Mårtensson äger eller kontrollerar.
Peter Mårtenssons utdelning var 210 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2023 ‐ 2024 har Peter Mårtenssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 414 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Peter Mårtensson har 4 personkopplingar, varav 2 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 51 år.
2025
2009
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!