Lars Lundstam 67-årig man Östersund
Personnummer
19541118-XXXXTelefonlista
Lars Lundstam saknar telefonnummer
B Fordonsinnehav
Civilstatus
Lars Lundstam är giftEkonomikollen för Storsjöstråket
På Lars gata tjänar man i snitt 435 566 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 36 297 kr. I Östersund tjänar man i snitt 24 113 kr per månad.
På Lars gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Östersund. I Östersund har 4,6 % av alla personer en anmärkning.
I Östersund finns det 10 182 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 747 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Östersund är 201 066 085 kr.
Information om Lars Lundstam
Födelsedag och namnsdag
Lars
fyller 68 år
torsdag 18:e november.
Lars
har namnsdag den
23 apr
,
10 aug
.
Det visste du inte om Lars
Det finns 1 246 personer i Östersund som heter Lars (4:e vanligaste) och 246 227 personer i Sverige (4:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Lars i Östersund är 46 år och i Sverige 51 år.
Kändisar som fyller år samma dag
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Lars-Göran Lundstam |
Förnamn | Lars-Göran |
Tilltalsnamn | Lars |
Efternamn | Lundstam |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Storsjöstråket 36 lgh 1302 |
Postnummer | 831 56 |
Postort | Östersund |
Kommun | (2380) |
Län | Jämtlands län (23) |
Särskild postadress | |
---|---|
Lars Lundstam saknar särskild postadress |
Registrerat på Storsjöstråket 36 lgh 1302 i Östersund
Personer som bor på adressen
Grannar
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Lars Lundstam
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Lars jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Lars Lundstam har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Lundstams Återvinning AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2022-05-29.
Lars Lundstam är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
För året 2020 gjordes utdelning på totalt 2 000 000 kr i 1 av de bolag som Lars Lundstam äger eller kontrollerar.
Lars Lundstams utdelning var 2 000 000 kr före skatt.
Bolag | Genom | Andel |
---|---|---|
HERAB, Härjedalens Entreprenad & Renhållning Aktiebolag
Genom:
Lundstams Återvinning AB
|
Lundstams Återvinning AB | 100 % |
Lundstams Återvinning AB | Personlig kontroll | 100 % |
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Lars Lundstam har 9 personkopplingar, varav 6 st är män, 3 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 46 år.