Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Lars Ivan Andersson, 69 år, bor på adressen Baldersvägen 3 C lgh 1601, 891 37 i Örnsköldsvik. Lars har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Lars bor tillsammans med Ros-Marie Andersson 68 år.
Nästa födelsedag för Lars infaller den 5:e november (70 år).
Personnummer
19561105-XXXXTelefonlista
Lars Andersson saknar telefonnummer
Folkbokföringsadress
Baldersvägen 3 C lgh 1601
891 37 Örnsköldsvik
Visa fler som bor på denna adressFordonsinnehav
Civilstatus
Lars Andersson är giftEkonomikollen för Baldersvägen
På Lars gata tjänar man i snitt 292 767 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 397 kr. I Örnsköldsvik tjänar man i snitt 23 835 kr per månad.
På Lars gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Örnsköldsvik. I Örnsköldsvik har 4,6 % av alla personer en anmärkning.
I Örnsköldsvik finns det 4 856 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 565 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Örnsköldsvik är 95 006 120 kr.
Information om Lars Andersson
Födelsedag och namnsdag
Lars
fyller 70 år
måndag 5:e november.
Lars
har namnsdag
24:e maj,
10:e augusti.
Det visste du inte om Lars
Det finns 525 personer i Örnsköldsvik som heter Lars (5:e vanligaste) och 246 227 personer i Sverige (4:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Lars i Örnsköldsvik är 49 år och i Sverige 51 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Marie-Louise Ekman
Konstnär 81 år
-
Christer Sandelin
Artist 64 år
-
Ola Lindholm
Programledare 55 år
-
Jenny Pettersson
Artist 50 år
-
Karolina Brånsgård
Dokusåpadeltagare 42 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Lars Ivan Andersson |
| Förnamn | Lars Ivan |
| Tilltalsnamn | Lars |
| Efternamn | Andersson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Baldersvägen 3 C lgh 1601 |
| Postnummer | 891 37 |
| Postort | Örnsköldsvik |
| Kommun | Örnsköldsviks kommun (2284) |
| Län | Västernorrlands län (22) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Lars Andersson saknar särskild postadress |
Lars Anderssons bostad på Baldersvägen 3 C lgh 1601
Vi saknar information om Lars bostad på Baldersvägen 3 C lgh 1601 i Örnsköldsvik, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Baldersvägen 3 C lgh 1601?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Baldersvägen 3 C lgh 1601 i Örnsköldsvik
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Lars Andersson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Lars jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Lars Andersson har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Överön Fastighets AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Lars Andersson är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 400 000 kr i 1 av de bolag som Lars Andersson äger eller kontrollerar.
Lars Anderssons utdelning var 400 000 kr före skatt.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Lars Andersson har 1 personkopplingar, varav 0 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 68 år.
2021
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!