George Farjo, 45 år, bor på adressen Varbergagatan 237 lgh 1201, 703 52 i Örebro. George har inga telefonnummer eller mobilnummer.
George bor tillsammans med Mirna Al Boustani 40 år.
Nästa födelsedag för George infaller den 5:e juli (46 år).
Fordonsinnehav
Ekonomikollen för Varbergagatan
På Georges gata tjänar man i snitt 157 427 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 13 119 kr. I Örebro tjänar man i snitt 24 258 kr per månad.
På Georges gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Örebro. I Örebro har 5,3 % av alla personer en anmärkning.
I Örebro finns det 46 737 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 17 964 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Örebro är 839 583 474 kr.
Information om George Farjo
Födelsedag och namnsdag
George fyller 46 år söndag 5:e juli.
Vill du veta vad George tjänar?
Kolla Georges lön anonymtDet visste du inte om George
Det finns 80 personer i Örebro som heter George (382:e vanligaste) och 4 293 personer i Sverige (493:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla George i Örebro är 41 år och i Sverige 41 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Py Wennborn
Artist 78 år
-
Antony Irving
Tv-profil 60 år
-
Marcus Allbäck
Fotbollsspelare 53 år
-
Erika Ullberg
Politiker 48 år
-
Linda Sundblad
Artist 45 år
-
Carl Breitenfellner
Artist 38 år
-
Hanna Falk
Längdskidåkare 37 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
George Farjo
- Förnamn
- George
- Tilltalsnamn
- George
- Efternamn
- Farjo
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Varbergagatan 237 lgh 1201
- Postnummer
- 703 52
- Postort
- Örebro
- Kommun
- Örebro kommun (1880)
- Län
- Örebro län (18)
Särskild postadress
George Farjo saknar särskild postadress.
George Farjos bostad på Varbergagatan 237 lgh 1201
Vi saknar information om Georges bostad på Varbergagatan 237 lgh 1201 i Örebro, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Varbergagatan 237 lgh 1201?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Varbergagatan 237 lgh 1201 i Örebro
Personer som bor på adressen
-
George Farjo
Ålder: 45
-
Mirna Al Boustani
Ålder: 40
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Telefonnummer till George Farjo
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för George Farjo, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Georges jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
George Farjo saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
George Farjo är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
George Farjo saknar personkopplingar.
Helt kostnadsfritt
Bli medlem och få ut mer av Merinfo
Ett gratis konto ger dig fler sökningar, verktyg för dina egna uppgifter och erbjudanden från våra partners.
- Fler sökningar per dag
- Se fullständiga personnummer
- Hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer
- Erbjudanden och rabatter från våra partners
Vanliga frågor om George Farjo
Var bor George?
George Farjo är folkbokförd på Varbergagatan 237 lgh 1201 i Örebro.
Hur gammal är George?
George Farjo är 45 år och är född den 5 juli 1981. Han fyller 46 år den 5 juli 2027.
Har George några bolagsengagemang?
George Farjo har inga bolagsengagemang.
Äger George några fordon?
George Farjo har inga registrerade fordon.
Är George gift?
George Farjo är gift.
Vilket telefonnummer har George?
Vi har inga registrerade telefonnummer för George Farjo. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.
I vilken kommun är George folkbokförd?
George Farjo är folkbokförd i Örebro kommun.
Vilket län tillhör George?
George Farjo är folkbokförd i Örebro län.