Lennart har 4 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Carl Lennart Grönlund, 65 år, bor i ett småhus på adressen Svedjan 4, 919 92 i Åsele. Lennart har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Lennart bor tillsammans med Berit Carina Ingelsson 62 år.
Nästa födelsedag för Lennart infaller den 18:e september (66 år).
Lennart har 4 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lennart har 4 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lennart har 4 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lennart har 4 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lennart har 4 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lennart har 4 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19600918-XXXXTelefonlista
Lennart Grönlund saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Lennart Grönlund är ogiftEkonomikollen för Åsele
I Åsele tjänar man i snitt 254 235 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 21 186 kr. I Åsele kommun tjänar man i snitt 20 768 kr per månad.
I Åsele har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Åsele kommun. I Åsele har 6,1 % av alla personer en anmärkning.
I Åsele finns det 1 073 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 11 593 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Åsele kommun är 17 672 206 kr.
Information om Lennart Grönlund
Födelsedag och namnsdag
Lennart
fyller 66 år
söndag 18:e september.
Lennart
har namnsdag
28:e september.
Det visste du inte om Lennart
Det finns 29 personer i Åsele som heter Lennart (25:e vanligaste) och 118 743 personer i Sverige (22:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Lennart i Åsele är 71 år och i Sverige 61 år.
Kändisar som fyller år samma dag
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Carl Lennart Grönlund |
| Förnamn | Carl Lennart |
| Tilltalsnamn | Lennart |
| Efternamn | Grönlund |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Svedjan 4 |
| Postnummer | 919 92 |
| Postort | Åsele |
| Kommun | Åsele kommun (2463) |
| Län | Västerbottens län (24) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Lennart Grönlund saknar särskild postadress |
Lennart Grönlunds bostad på Svedjan 4
Carl Lennart Grönlund på Svedjan 4 bor i Ett småhus på 125 m² + 75 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Åsele byggdes år 1958 och ligger i Örnsköldsviks kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Svedjan 4 i Åsele
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Lennart Grönlund
Lennart har 4 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Lennart.
Lennart har 4 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Lennarts jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Lennart Grönlund har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är CLG i Skogen AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Lennart Grönlund är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 400 000 kr i 1 av de bolag som Lennart Grönlund äger eller kontrollerar.
Lennart Grönlunds utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 104 000 kr och som mest 200 000 kr beroende på exakt ägande.
För de två senaste åren 2023 ‐ 2024 har Lennart Grönlunds sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 208 000 kr och 400 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Lennart Grönlund har 2 personkopplingar, varav 1 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 46 år.
2022
2005
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!