Bror Rolf Ejergård, 87 år, bor i ett småhus på adressen Östernoret 303, 919 91 i Åsele. Bror Rolf har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Bror Rolf bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Bror Rolf infaller den 7:e juli (88 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19390707-XXXX
- Civilstatus:
- Ogift
- Telefonnummer:
- Saknas
Vill du veta vad Bror Rolf tjänar?
Kolla Bror Rolfs lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Östernoret
På Bror Rolfs gata tjänar man i snitt 243 378 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 20 282 kr. I Åsele tjänar man i snitt 21 186 kr per månad.
På Bror Rolfs gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Åsele. I Åsele har 6,1 % av alla personer en anmärkning.
I Åsele finns det 1 073 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 11 593 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Åsele är 12 439 071 kr.
Information om Bror Rolf Ejergård
Födelsedag och namnsdag
Bror Rolf fyller 88 år fredag 7:e juli. Bror Rolf har namnsdag 27:e augusti, 5:e oktober.
Vill du veta vad Bror Rolf tjänar?
Kolla Bror Rolfs lön anonymtKändisar som fyller år samma dag
-
Carl Rolf Ekéus
Radiopratare 91 år
-
Michael Wolf
Vd 63 år
-
Maria Helene Akraka
Friidrottare 60 år
-
Nanna Jansson
Ishockeyspelare 43 år
-
Shima Niavarani
Regissör 41 år
-
Veronica Wagner
Gymnast 39 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Bror Rolf Ejergård
- Förnamn
- Bror Rolf
- Tilltalsnamn
- Bror Rolf
- Efternamn
- Ejergård
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Östernoret 303
- Postnummer
- 919 91
- Postort
- Åsele
- Kommun
- Åsele kommun (2463)
- Län
- Västerbottens län (24)
Särskild postadress
Bror Rolf Ejergård saknar särskild postadress.
Bror Rolf Ejergårds bostad på Östernoret 303
Bror Rolf Ejergård på Östernoret 303 bor i Ett småhus på 100 m². Huset i Åsele ligger i Åsele kommun.
- Lägenhetsnummer
- Gatuadress
- Östernoret 303
- Postort
- Åsele
- Län
- Västerbottens län
- Kommun
- Åsele kommun
- Boyta
- 100 m²
- Biarea
- Tomtarea
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Driftkostnad
- Byggår
- Senaste om-/tillbyggnad
- Kök, senaste renovering
- Tak, senaste omläggning
- Badrum, senaste renovering
- Fasad, senaste ommålning
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Vatten & avlopp
- Fasad, material
- Tak, material
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Östernoret 303 i Åsele
Personer som bor på adressen
-
Bror Rolf Ejergård
Ålder: 87
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Bror Rolf Ejergård
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Bror Rolf Ejergård, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Bror Rolfs jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Bror Rolf Ejergård saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Bror Rolf Ejergård är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Bror Rolf Ejergård saknar personkopplingar.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!