Jan Olof Christer har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Jan Olof Christer Gustafsson, 76 år, bor på adressen Smolmark Hagen 3, 672 93 i Årjäng. Jan Olof Christer har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Jan Olof Christer bor tillsammans med Birgitta Helén Gustafsson 72 år.
Nästa födelsedag för Jan Olof Christer infaller den 28:e mars (77 år).
Jan Olof Christer har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jan Olof Christer har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jan Olof Christer har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jan Olof Christer har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jan Olof Christer har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jan Olof Christer har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19490328-XXXXTelefonlista
Jan Olof Christer Gustafsson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Jan Olof Christer Gustafsson är giftEkonomikollen för Årjäng
I Årjäng tjänar man i snitt 230 330 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 19 194 kr. I Årjängs kommun tjänar man i snitt 19 069 kr per månad.
I Årjäng har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Årjängs kommun. I Årjäng har 6,6 % av alla personer en anmärkning.
I Årjäng finns det 2 634 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 18 473 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Årjängs kommun är 64 658 398 kr.
Information om Jan Olof Christer Gustafsson
Födelsedag och namnsdag
Jan Olof Christer
fyller 77 år
måndag 28:e mars.
Jan Olof Christer
har namnsdag
11:e januari,
29:e juli.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Jessica Zandén
Skådespelerska 68 år
-
Lina Hedlund
Artist 47 år
-
Frida Fahrman
Skribent 44 år
-
Erik Shire Raghe Afrah
Programledare 43 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Jan Olof Christer Gustafsson |
| Förnamn | Jan Olof Christer |
| Tilltalsnamn | Jan Olof Christer |
| Efternamn | Gustafsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Smolmark Hagen 3 |
| Postnummer | 672 93 |
| Postort | Årjäng |
| Kommun | Årjängs kommun (1765) |
| Län | Värmlands län (17) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Jan Olof Christer Gustafsson saknar särskild postadress |
Jan Olof Christer Gustafssons bostad på Smolmark Hagen 3
Vi saknar information om Jan Olof Christers bostad på Smolmark Hagen 3 i Årjäng, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Smolmark Hagen 3?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Smolmark Hagen 3 i Årjäng
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Jan Olof Christer Gustafsson
Jan Olof Christer har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Jan Olof Christer.
Jan Olof Christer har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Jan Olof Christers jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Jan Olof Christer Gustafsson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Glaskogens Markägare ekonomisk förening.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Jan Olof Christer Gustafsson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Jan Olof Christer Gustafsson har 4 personkopplingar, varav 4 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 66 år.
2021
2020
2016
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!