Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Per Fredrik Simonsson, 50 år, bor i ett småhus på adressen Skepparvägen 30, 184 92 i Åkersberga. Fredrik har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Fredrik bor tillsammans med Annika Simonsson 49 år och Hanna Simonsson 19 år.
Nästa födelsedag för Fredrik infaller den 19:e maj (51 år).
Personnummer
19750519-XXXXTelefonlista
Fredrik Simonsson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Fredrik Simonsson är giftEkonomikollen för Skepparvägen
På Fredriks gata tjänar man i snitt 404 772 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 33 731 kr. I Åkersberga tjänar man i snitt 30 050 kr per månad.
På Fredriks gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Åkersberga. I Åkersberga har 4 % av alla personer en anmärkning.
I Åkersberga finns det 8 705 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 25 302 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Åkersberga är 220 250 107 kr.
Information om Fredrik Simonsson
Födelsedag och namnsdag
Fredrik
fyller 51 år
måndag 19:e maj.
Fredrik
har namnsdag
18:e juli,
1:a augusti.
Det visste du inte om Fredrik
Det finns 344 personer i Åkersberga som heter Fredrik (31:e vanligaste) och 85 337 personer i Sverige (36:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Fredrik i Åkersberga är 36 år och i Sverige 37 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Alf Sune Kristian Petri
Journalist 69 år
-
Maria Irene Sundbom Lörelius
Skådespelerska 50 år
-
Stefan Nykvist
Artist 49 år
-
John Engelbert
Artist 43 år
-
Linda Norrgård
Artist 42 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Per Fredrik Simonsson |
| Förnamn | Per Fredrik |
| Tilltalsnamn | Fredrik |
| Efternamn | Simonsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Skepparvägen 30 |
| Postnummer | 184 92 |
| Postort | Åkersberga |
| Kommun | Österåkers kommun (0117) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Fredrik Simonsson saknar särskild postadress |
Fredrik Simonssons bostad på Skepparvägen 30
Per Fredrik Simonsson på Skepparvägen 30 bor i Ett småhus på 208 m². Huset i Åkersberga byggdes år 2011 och ligger i Österåkers kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Skepparvägen 30 i Åkersberga
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Fredrik Simonsson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Fredriks jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Fredrik Simonsson har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Expisoft AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Fredrik Simonsson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 500 000 kr i 1 av de bolag som Fredrik Simonsson äger eller kontrollerar.
Fredrik Simonssons utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 130 000 kr och som mest 250 000 kr beroende på exakt ägande.
För de två senaste åren 2023 ‐ 2024 har Fredrik Simonssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 234 000 kr och 450 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Fredrik Simonsson har 5 personkopplingar, varav 2 st är män, 3 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 51 år.
2025
2024
2023
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!