Helmut har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Helmut Bauer, 76 år, bor på adressen Millebygden Stubbholmen 1, 343 93 i Älmhult. Helmut har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Helmut bor tillsammans med Inga Kerstin Ekwall Bauer 76 år.
Nästa födelsedag för Helmut infaller den 16:e maj (77 år).
Helmut har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Helmut har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Helmut har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Helmut har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Helmut har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Helmut har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19490516-XXXXTelefonlista
Helmut Bauer saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Helmut Bauer är giftEkonomikollen för Älmhult
I Älmhult tjänar man i snitt 317 254 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 438 kr. I Älmhults kommun tjänar man i snitt 25 785 kr per månad.
I Älmhult har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Älmhults kommun. I Älmhult har 3,3 % av alla personer en anmärkning.
I Älmhult finns det 2 225 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 20 951 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Älmhults kommun är 82 258 624 kr.
Information om Helmut Bauer
Födelsedag och namnsdag
Helmut
fyller 77 år
måndag 16:e maj.
Det visste du inte om Helmut
Det finns 3 personer i Älmhult som heter Helmut (675:e vanligaste) och 555 personer i Sverige (1605:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Helmut i Älmhult är 48 år och i Sverige 62 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Meg Westergren
Skådespelerska 93 år
-
Susanna Söderlund
Författare 63 år
-
Tomas Diederichsen
Kock 46 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Helmut Bauer |
| Förnamn | Helmut |
| Tilltalsnamn | Helmut |
| Efternamn | Bauer |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Millebygden Stubbholmen 1 |
| Postnummer | 343 93 |
| Postort | Älmhult |
| Kommun | Älmhults kommun (0765) |
| Län | Kronobergs län (07) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Helmut Bauer saknar särskild postadress |
Helmut Bauers bostad på Millebygden Stubbholmen 1
Vi saknar information om Helmuts bostad på Millebygden Stubbholmen 1 i Älmhult, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Millebygden Stubbholmen 1?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Millebygden Stubbholmen 1 i Älmhult
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Helmut Bauer
Helmut har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Helmut.
Helmut har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Helmuts jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Helmut Bauer har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är IDB Innovativa Drycker Balsgård AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Helmut Bauer är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Helmut Bauer har 5 personkopplingar, varav 3 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 46 år.
2022
2021
2018
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!