Buthsaba Inthisaen, 37 år, bor i en bostadsrätt på adressen Stenstrykaregatan 7 lgh 1004, 271 32 i Ystad. Buthsaba har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Buthsaba bor tillsammans med Andréas Rosenberg 48 år.
Nästa födelsedag för Buthsaba infaller den 24:e juli (38 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19880724-XXXX
- Civilstatus:
- Ogift
- Telefonnummer:
- Saknas
Vill du veta vad Buthsaba tjänar?
Kolla Buthsabas lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Stenstrykaregatan
På Buthsabas gata tjänar man i snitt 252 701 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 21 058 kr. I Ystad tjänar man i snitt 25 399 kr per månad.
På Buthsabas gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Ystad. I Ystad har 3,9 % av alla personer en anmärkning.
I Ystad finns det 5 772 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 35 288 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Ystad är 203 684 750 kr.
Information om Buthsaba Inthisaen
Födelsedag och namnsdag
Buthsaba fyller 38 år söndag 24:e juli.
Vill du veta vad Buthsaba tjänar?
Kolla Buthsabas lön anonymtDet visste du inte om Buthsaba
Det finns 1 personer i Ystad som heter Buthsaba (1544:e vanligaste) och 1 personer i Sverige (91405:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Buthsaba i Ystad är 26 år och i Sverige 26 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Loa Falkman
Artist 78 år
-
Mikael Jepson
Musiker 51 år
-
Johan Backlund
Ishockeyspelare 44 år
-
Dhani Lennevald
Artist 41 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Buthsaba Inthisaen
- Förnamn
- Buthsaba
- Tilltalsnamn
- Buthsaba
- Efternamn
- Inthisaen
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Stenstrykaregatan 7 lgh 1004
- Postnummer
- 271 32
- Postort
- Ystad
- Kommun
- Ystads kommun (1286)
- Län
- Skåne län (12)
Särskild postadress
Buthsaba Inthisaen saknar särskild postadress.
Buthsaba Inthisaens bostad på Stenstrykaregatan 7
Buthsaba Inthisaen på Stenstrykaregatan 7 lgh 1004 bor i En bostadsrätt på 63 m². Bostaden i Ystad ligger i Ystads kommun.
- Lägenhetsnummer
- 1004
- Gatuadress
- Stenstrykaregatan 7
- Postort
- Ystad
- Län
- Skåne län
- Kommun
- Ystads kommun
- Boyta
- 63 m²
- Biarea
- Tomtarea
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Avgift
- Varmvatten ingår i hyran
- Byggår
- Senaste om-/tillbyggnad
- Kök, senaste renovering
- Badrum, senaste renovering
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Gemensam tvättstuga
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Förråd
- Cykelförråd
- Hiss
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Stenstrykaregatan 7 lgh 1004 i Ystad
Personer som bor på adressen
-
Bengt Lars-Adolf Andréas Rosenberg
Ålder: 48
-
Buthsaba Inthisaen
Ålder: 37
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Telefonnummer till Buthsaba Inthisaen
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Buthsaba Inthisaen, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Buthsabas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Buthsaba Inthisaen saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Buthsaba Inthisaen är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Buthsaba Inthisaen saknar personkopplingar.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!