Carl-Emil Lindell, 74 år, bor i en bostadsrätt på adressen Snäckgärdsvägen 56 lgh 1106, 621 41 i Visby. Carl-Emil har flera telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 0498-27 33 00 samt 0498-20 57 57.
Carl-Emil bor tillsammans med Mari-Anne Lybing 71 år.
Nästa födelsedag för Carl-Emil infaller den 14:e april (75 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19520414-XXXX
- Civilstatus:
- Gift
- Telefonnummer:
- 3 st · Visa alla
Har du koll på din pension?
Jämför avgifterFordonsinnehav
Carl-Emil Lindell äger 1 fordon.
Vad kostar din bilförsäkring?
Ekonomikollen för Snäckgärdsvägen
På Carl-Emils gata tjänar man i snitt 321 453 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 788 kr. I Visby tjänar man i snitt 23 882 kr per månad.
På Carl-Emils gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Visby. I Visby har 4,9 % av alla personer en anmärkning.
I Visby finns det 11 518 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 15 493 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Visby är 178 444 760 kr.
Information om Carl-Emil Lindell
Födelsedag och namnsdag
Carl-Emil fyller 75 år onsdag 14:e april. Carl-Emil har namnsdag 14:e november.
Vill du veta vad Carl-Emil tjänar?
Kolla Carl-Emils lön anonymtKändisar som fyller år samma dag
-
Björn Rosengren
Politiker 84 år
-
Bo Sverker Alf Olofsson
Programledare 79 år
-
Sara Jonsson
Artist 44 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Carl-Emil Lindell
- Förnamn
- Carl-Emil
- Tilltalsnamn
- Carl-Emil
- Efternamn
- Lindell
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Snäckgärdsvägen 56 lgh 1106
- Postnummer
- 621 41
- Postort
- Visby
- Kommun
- Gotlands kommun (0980)
- Län
- Gotlands län (09)
Särskild postadress
- Gatuadress
-
Snäckgärdsvägen 56 lgh 1106
- Postnummer
- 621 41
- Postort
- Visby
Carl-Emil Lindells bostad på Snäckgärdsvägen 56
Carl-Emil Lindell på Snäckgärdsvägen 56 lgh 1106 bor i En bostadsrätt på 60 m². Bostaden i Visby ligger i Gotlands kommun.
- Lägenhetsnummer
- 1106
- Gatuadress
- Snäckgärdsvägen 56
- Postort
- Visby
- Län
- Gotlands län
- Kommun
- Gotlands kommun
- Boyta
- 60 m²
- Biarea
- Tomtarea
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Avgift
- Varmvatten ingår i hyran
- Byggår
- Senaste om-/tillbyggnad
- Kök, senaste renovering
- Badrum, senaste renovering
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Gemensam tvättstuga
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Förråd
- Cykelförråd
- Hiss
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Snäckgärdsvägen 56 lgh 1106 i Visby
Personer som bor på adressen
-
Carl-Emil Lindell
Ålder: 74
-
Petra Mari-Anne Lybing
Ålder: 71
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Carl-Emils grannar | 56 st
Nedan visas de personer som bor i samma trapphus som Carl-Emil Lindell på Snäckgärdsvägen 56 i Visby. Klicka på en våning för att visa personerna. Klicka på namnen för att få veta mer om personerna.
Våning 5
Våning 3
Våning 2
Våning 1
Entréplan
Okänd våning
I trapphuset bor 56 personer (16 år eller äldre) i 39 lägenheter fördelade på 5 våningsplan. Carl-Emil Lindell bor på våning 1, dörr 6 från vänster.
Händelser och brott i Gotland
Polisen har rapporterat 22 händelser i Gotland, där Carl-Emil Lindell bor, de senaste 6 månaderna.
- 5
- Våld och hot
- 3
- Inbrott och stöld
- 4
- Bränder
- 7
- Trafik
- 3
- Övriga brott
Senaste händelserna i Gotland
-
Narkotikabrott
20 september, 01:23En man i Visby kontrollerades misstänkt för narkotikabrott.
Läs mer -
Misshandel
13 september, 22:45En person på Gotland ringer in till polisen om en misstänkt misshandel av sin vän.
Läs mer -
Brand
13 september, 02:13Polis och räddningstjänst kallas till Havdhem på Gotland med anledning av brand i en kvarn.
Läs mer -
Brand
11 september, 14:53Det bolmar ut rök från en tvåplansvilla i Hemse.
Läs mer -
Stöld, försök
10 september, 05:03Polis kallas till en restaurang i centrala Visby med anledning av stöldförsök.
Läs mer -
Olaga intrång
29 augusti, 07:20En man som sitter kattvakt i Själsö åt sina föräldrar upptäcker ett pågående inbrott i huset.
Läs mer
Källa: Polismyndigheten.
Telefonnummer till Carl-Emil Lindell
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Carl-Emil Lindell
Carl-Emils jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Carl-Emil Lindell har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Bostadsrättsföreningen Snäck.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Carl-Emil Lindell är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Carl-Emil Lindell har 5 personkopplingar, varav 3 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 70 år.
Helt kostnadsfritt
Bli medlem och få ut mer av Merinfo
Ett gratis konto ger dig fler sökningar, verktyg för dina egna uppgifter och erbjudanden från våra partners.
- Fler sökningar per dag
- Se fullständiga personnummer
- Hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer
- Erbjudanden och rabatter från våra partners
Vanliga frågor om Carl-Emil Lindell
Var bor Carl-Emil?
Carl-Emil Lindell är folkbokförd på Snäckgärdsvägen 56 lgh 1106 i Visby.
Hur gammal är Carl-Emil?
Carl-Emil Lindell är 74 år och är född den 14 april 1952. Han fyller 75 år den 14 april 2027.
Har Carl-Emil några bolagsengagemang?
Carl-Emil Lindell har 1 bolagsengagemang i Bostadsrättsföreningen Snäck. Se alla bolagsengagemang.
Äger Carl-Emil några fordon?
Carl-Emil Lindell har 1 registrerat fordon, en svart Nissan Navara 2.3 dCi 4X4. Se alla fordon i bilregistret.
Är Carl-Emil gift?
Carl-Emil Lindell är gift.
Vilket telefonnummer har Carl-Emil?
Carl-Emil Lindell har flera registrerade telefonnummer, bland annat 0498-27 33 00. Se alla telefonnummer.
I vilken kommun är Carl-Emil folkbokförd?
Carl-Emil Lindell är folkbokförd i Gotlands kommun.
Vilket län tillhör Carl-Emil?
Carl-Emil Lindell är folkbokförd i Gotlands län.