Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Signe Gunilla Agneta Pettersson, 73 år, bor i ett småhus på adressen Osvalla 218, 719 92 i Vintrosa. Gunilla har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Gunilla bor tillsammans med Stefan Pettersson 76 år.
Nästa födelsedag för Gunilla infaller den 2:a oktober (74 år).
Personnummer
Telefonlista
Gunilla Pettersson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Gunilla Pettersson är giftEkonomikollen för Vintrosa
I Vintrosa tjänar man i snitt 330 741 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 27 562 kr. I Örebro kommun tjänar man i snitt 24 420 kr per månad.
I Vintrosa har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Örebro kommun. I Vintrosa har 2,9 % av alla personer en anmärkning.
I Vintrosa finns det 232 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 35 145 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Örebro kommun är 967 955 052 kr.
Information om Gunilla Pettersson
Födelsedag och namnsdag
Gunilla
fyller 74 år
torsdag 2:a oktober.
Gunilla
har namnsdag
21:a januari,
30:e januari,
23:e augusti.
Det visste du inte om Gunilla
Det finns 36 personer i Vintrosa som heter Gunilla (54:e vanligaste) och 52 337 personer i Sverige (70:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Gunilla i Vintrosa är 59 år och i Sverige 59 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Per Fritzell
Skådespelare 70 år
-
Dragomir Mrsic
Skådespelare 56 år
-
Maria Wetterstrand
Politiker 52 år
-
Maja Ivarsson
Artist 46 år
-
Pär Stenhammar
Artist 38 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn |
Signe Gunilla Agneta Pettersson
|
| Förnamn | Signe Gunilla Agneta |
| Tilltalsnamn | Gunilla |
| Efternamn | Pettersson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress |
Osvalla 218
|
| Postnummer | 719 92 |
| Postort | Vintrosa |
| Kommun | Örebro kommun (1880) |
| Län | Örebro län (18) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Gunilla Pettersson saknar särskild postadress |
Gunilla Petterssons bostad på Osvalla 218
Signe Gunilla Agneta Pettersson på Osvalla 218 bor i Ett småhus på 268 m² + 132 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Vintrosa byggdes år 1991 och ligger i Örebro kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Osvalla 218 i Vintrosa
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Gunilla Pettersson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Gunillas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Gunilla Pettersson har 4 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Osvalla Fastigheter AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Gunilla Pettersson är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 323 000 kr i 1 av de bolag som Gunilla Pettersson äger eller kontrollerar.
Gunilla Petterssons utdelning var 323 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2024–2025 har Gunilla Petterssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 532 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Gunilla Pettersson har 1 personkopplingar, varav 1 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 76 år.
2019
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!