Gabriel har 2 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Gabriel Lars Sabadin, 40 år, bor på adressen Lundbyslingan 15, 818 92 i Valbo. Gabriel har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Gabriel bor tillsammans med Lena Sabadina 36 år.
Nästa födelsedag för Gabriel infaller den 23:e april (41 år).
Gabriel har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Gabriel har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Gabriel har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Gabriel har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Gabriel har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Gabriel har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19850423-XXXXTelefonlista
Gabriel Sabadin saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Gabriel Sabadin är giftEkonomikollen för Valbo
I Valbo tjänar man i snitt 326 055 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 27 171 kr. I Gävle kommun tjänar man i snitt 25 169 kr per månad.
I Valbo har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Gävle kommun. I Valbo har 4,4 % av alla personer en anmärkning.
I Valbo finns det 2 376 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 17 573 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Gävle kommun är 641 126 982 kr.
Information om Gabriel Sabadin
Födelsedag och namnsdag
Gabriel
fyller 41 år
tisdag 23:e april.
Gabriel
har namnsdag
24:e mars,
10:e augusti.
Det visste du inte om Gabriel
Det finns 5 personer i Valbo som heter Gabriel (373:e vanligaste) och 7 208 personer i Sverige (368:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Gabriel i Valbo är 25 år och i Sverige 32 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Johan Johansson
Artist 64 år
-
Ida Stenbacka
Artist 44 år
-
Regina Kevius
Politiker 44 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Gabriel Lars Sabadin |
| Förnamn | Gabriel Lars |
| Tilltalsnamn | Gabriel |
| Efternamn | Sabadin |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Lundbyslingan 15 |
| Postnummer | 818 92 |
| Postort | Valbo |
| Kommun | Gävle kommun (2180) |
| Län | Gävleborgs län (21) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Gabriel Sabadin saknar särskild postadress |
Gabriel Sabadins bostad på Lundbyslingan 15
Vi saknar information om Gabriels bostad på Lundbyslingan 15 i Valbo, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Lundbyslingan 15?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Lundbyslingan 15 i Valbo
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Gabriel Sabadin
Gabriel har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Gabriel.
Gabriel har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Gabriels jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Gabriel Sabadin har 6 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Whiskerz AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Gabriel Sabadin är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Gabriel Sabadin har 5 personkopplingar, varav 1 st är män, 4 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 44 år.
2025
2024
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!