Lena Ragnhild Hultefors, 80 år, bor i en bostadsrätt på adressen Luthagsesplanaden 15 D lgh 1001, 752 25 i Uppsala. Lena Ragnhild har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-443 22 77.

Lena Ragnhild bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.

Nästa födelsedag för Lena Ragnhild infaller den 18:e augusti (81 år).

Ring Lena Ragnhild Hultefors

Personinformation

Personnummer:
19460818-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
1 st · Visa alla
Pensionera

Har du koll på din pension?

Jämför avgifter

Adress

Lena Ragnhild Hultefors
Luthagsesplanaden 15 D lgh 1001
752 25 Uppsala
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Lena Ragnhild Hultefors äger 1 fordon.

Se alla fordon i bilregistret
Storytel
Readly
Framgångsakademin
Erbjudanden och rabatter för dig som är medlem Bland annat hos Storytel, Readly och Framgångsakademin. Medlemskapet är gratis. Bli medlem gratis

Ekonomikollen för Luthagsesplanaden

På Lena Ragnhilds gata tjänar man i snitt 234 400 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 19 533 kr. I Uppsala tjänar man i snitt 24 967 kr per månad.

På Lena Ragnhilds gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Uppsala. I Uppsala har 3,6 % av alla personer en anmärkning.

I Uppsala finns det 39 745 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 24 495 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Uppsala är 973 547 824 kr.

Räkna på ett lån

I samarbete med Enklare

Enklare
250 000 kr
5 000 kr 800 000 kr
Lånetid
12 år
1 år 20 år

Att låna kostar pengar! Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.

I samarbete med Enklare. Genom att skicka in ansökan godkänner du att vi delar dina uppgifter med Enklare samt användaravtalet och integritetspolicy.

Räkneexempel: Annuitetslån 12 år, belopp 400 000 kr, rörlig ränta 7,99 %, uppläggningskostnad 400 kr, aviavgift 20 kr, ger en effektiv ränta på 8,41 %. Totalt belopp att återbetala 626 457 kr, fördelat på 144 återbetalningar, ger en månadskostnad på 4 348 kr. Återbetalningstid 1-20 år. Maximala räntan är 22,00 %. Räntespann mellan: 4,50 - 22,00 %. Uppdaterat 2025-08-15.

Information om Lena Ragnhild Hultefors

Födelsedag och namnsdag

Lena Ragnhild fyller 81 år onsdag 18:e augusti. Lena Ragnhild har namnsdag 15:e juli,  18:e augusti.

Ratsit

Vill du veta vad Lena Ragnhild tjänar?

Kolla Lena Ragnhilds lön anonymt

Namnregistrering

Personnamn
Lena Ragnhild Hultefors
Förnamn
Lena Ragnhild
Tilltalsnamn
Lena Ragnhild
Efternamn
Hultefors
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Luthagsesplanaden 15 D lgh 1001
Postnummer
752 25
Postort
Uppsala
Kommun
Uppsala kommun (0380)
Län
Uppsala län (03)

Särskild postadress

Lena Ragnhild Hultefors saknar särskild postadress.

Lena Ragnhild Hultefors bostad på Luthagsesplanaden 15 DDenna bostad är ej verifierad

En bostadsrätt på 52 m²

Lena Ragnhild Hultefors på Luthagsesplanaden 15 D lgh 1001 bor i En bostadsrätt på 52 m². Bostaden i Uppsala ligger i Uppsala kommun.

Bostadsrätt
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
1001
Gatuadress
Luthagsesplanaden 15 D
Postort
Uppsala
Län
Uppsala län
Kommun
Uppsala kommun
Fakta
Boyta
52 m²
Biarea
Tomtarea
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Avgift
Varmvatten ingår i hyran
Renovering
Byggår
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Badrum, senaste renovering
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Gemensam tvättstuga
Annat
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Förråd
Cykelförråd
Hiss
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Luthagsesplanaden 15 D lgh 1001 i Uppsala

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Lena Ragnhilds grannar | 17 st

Nedan visas de personer som bor i samma trapphus som Lena Ragnhild Hultefors på Luthagsesplanaden 15 D i Uppsala. Klicka på en våning för att visa personerna. Klicka på namnen för att få veta mer om personerna.

Våning 4

Lägenhet
Granne
Dörr 1 från vänster
Lovisa Östman, 34 år
Dörr 1 från vänster
Dörr 2 från vänster
Dörr 2 från vänster

Våning 3

Lägenhet
Granne
Dörr 1 från vänster
Dörr 2 från vänster
Dörr 2 från vänster

Våning 2

Lägenhet
Granne
Dörr 1 från vänster
Sebastian Schüszler, 32 år
Dörr 2 från vänster
Dörr 2 från vänster

Våning 1

Lägenhet
Granne
Dörr 1 från vänster
Dörr 1 från vänster
Dörr 2 från vänster

Entréplan

Lägenhet
Granne
Dörr 1 från vänster
Dörr 2 från vänster
Dörr 2 från vänster

I trapphuset bor 17 personer (16 år eller äldre) i 10 lägenheter fördelade på 5 våningsplan. Lena Ragnhild Hultefors bor på entréplan, dörr 1 från vänster.

Händelser och brott i Uppsala

Polisen har rapporterat 135 händelser i Uppsala, där Lena Ragnhild Hultefors bor, de senaste 6 månaderna.

33
Våld och hot
19
Inbrott och stöld
10
Bränder
58
Trafik
15
Övriga brott

Senaste händelserna i Uppsala

  • Trafikolycka

    30 oktober, 14:53

    Larm om trafikolycka.

    Läs mer
  • Trafikbrott

    30 oktober, 10:49

    En polispatrull från trafikavdelningen som under patrullering iakttog en elsparkcykel som gick för fort, rapporterade föraren.

    Läs mer
  • Bedrägeri

    30 oktober, 08:06

    Äldre kvinna i Årsta blev uppringd av en bedragare under torsdagen runt klockan 16:00 och lurad på sitt guld.

    Läs mer
  • Trafikbrott

    29 oktober, 16:40

    Ordningsbot utfärdades.

    Läs mer
  • Stöld/inbrott

    29 oktober, 08:05

    Uppsala universitet har under natten haft inbrott i sina lokaler.

    Läs mer
  • Brand

    27 oktober, 03:55

    Larm om brand.

    Läs mer

Källa: Polismyndigheten.

Telefonnummer till Lena Ragnhild Hultefors

Är du Lena Ragnhild Hultefors? Föreslå ändringar

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Andra format av samma telefonnummer till Lena Ragnhild Hultefors

+46704432277 0046704432277 0704432277 +46 704432277 tlf 704432277 +46 70 443 22 77 +4670 443 22 77 070-443 22 77 070-4432277

Lena Ragnhilds jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Lena Ragnhild Hultefors har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Vasilis Theodorou Fotograf.

Bolag

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Lena Ragnhild Hultefors är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Lena Ragnhild Hultefors har 1 personkopplingar, varav 1 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 77 år.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av Merinfo

Ett gratis konto ger dig fler sökningar, verktyg för dina egna uppgifter och erbjudanden från våra partners.

  • Fler sökningar per dag
  • Se fullständiga personnummer
  • Hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer
  • Erbjudanden och rabatter från våra partners

Vanliga frågor om Lena Ragnhild Hultefors

Var bor Lena Ragnhild?

Lena Ragnhild Hultefors är folkbokförd på Luthagsesplanaden 15 D lgh 1001 i Uppsala.

Hur gammal är Lena Ragnhild?

Lena Ragnhild Hultefors är 80 år och är född den 18 augusti 1946. Hon fyller 81 år den 18 augusti 2027.

Har Lena Ragnhild några bolagsengagemang?

Lena Ragnhild Hultefors har 1 bolagsengagemang i Vasilis Theodorou Fotograf. Se alla bolagsengagemang.

Äger Lena Ragnhild några fordon?

Lena Ragnhild Hultefors har 1 registrerat fordon, en mörkgrå Mitsubishi Colt CZ3 1.3. Se alla fordon i bilregistret.

Är Lena Ragnhild gift?

Lena Ragnhild Hultefors är ogift.

Vilket telefonnummer har Lena Ragnhild?

Lena Ragnhild Hultefors har telefonnumret 070-443 22 77. Se alla telefonnummer.

I vilken kommun är Lena Ragnhild folkbokförd?

Lena Ragnhild Hultefors är folkbokförd i Uppsala kommun.

Vilket län tillhör Lena Ragnhild?

Lena Ragnhild Hultefors är folkbokförd i Uppsala län.