Lars Neo Jesper Teuchler, 22 år, bor i ett kedjehus/parhus på adressen Önnemovägen 55, 146 53 i Tullinge. Neo har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Neo bor tillsammans med Bo Teuchler 60 år och Nilla Teuchler 53 år.

Nästa födelsedag för Neo infaller den 12:e augusti (23 år).

Personinformation

Personnummer:
20030812-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad Neo tjänar?

Kolla Neos lön anonymt

Adress

Lars Neo Jesper Teuchler
Önnemovägen 55
146 53 Tullinge
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Önnemovägen

På Neos gata tjänar man i snitt 354 680 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 29 557 kr. I Tullinge tjänar man i snitt 30 298 kr per månad.

På Neos gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Tullinge. I Tullinge har 2,9 % av alla personer en anmärkning.

I Tullinge finns det 3 093 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 24 762 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Tullinge är 76 588 731 kr.

Information om Neo Teuchler

Födelsedag och namnsdag

Neo fyller 23 år tisdag 12:e augusti. Neo har namnsdag 26:e juli10:e augusti.

Ratsit

Vill du veta vad Neo tjänar?

Kolla Neos lön anonymt

Det visste du inte om Neo

Det finns 43 personer i Sverige som heter Neo (9111:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Neo i Sverige är 35 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Lars Neo Jesper Teuchler
Förnamn
Lars Neo Jesper
Tilltalsnamn
Neo
Efternamn
Teuchler
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Önnemovägen 55
Postnummer
146 53
Postort
Tullinge
Kommun
Botkyrka kommun (0127)
Län
Stockholms län (01)

Särskild postadress

Neo Teuchler saknar särskild postadress.

Neo Teuchlers bostad på Önnemovägen 55Denna bostad är ej verifierad

Ett kedjehus/parhus på 157 m²

Lars Neo Jesper Teuchler på Önnemovägen 55 bor i Ett kedjehus/parhus157 m². Huset i Tullinge byggdes år 1975 och ligger i Botkyrka kommun.

Kedjehus/Parhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Önnemovägen 55
Postort
Tullinge
Län
Stockholms län
Kommun
Botkyrka kommun
Fakta
Boyta
157 m²
Biarea
Tomtarea
467 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
1975
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Önnemovägen 55 i Tullinge

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
BoSan Design & Inredning AB
Aktiebolag

Fordon på adressen

Telefonnummer till Neo Teuchler

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Neo Teuchler, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Neo Teuchler?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Neos jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Neo Teuchler saknar bolagsengagemang.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Neo Teuchler är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Neo Teuchler saknar personkopplingar.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner