Emil Leon Lek, 23 år, bor i ett småhus på adressen Röd 6, 452 05 i Sydkoster. Leon har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Leon bor tillsammans med Hans Peter Hansson 73 år, Sandra Lek 50 år, Clas Lek 48 år och Charlie Lek 21 år.

Nästa födelsedag för Leon infaller den 9:e oktober (24 år).

Personinformation

Personnummer:
20021009-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad Leon tjänar?

Kolla Leons lön anonymt

Adress

Emil Leon Lek
Röd 6
452 05 Sydkoster
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Sydkoster

I Sydkoster tjänar man i snitt 270 507 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 22 542 kr. I Strömstads kommun tjänar man i snitt 20 966 kr per månad.

I Sydkoster har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Strömstads kommun. I Sydkoster har 5,1 % av alla personer en anmärkning.

I Sydkoster finns det 23 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 6 576 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Strömstads kommun är 89 868 834 kr.

Information om Leon Lek

Födelsedag och namnsdag

Leon fyller 24 år onsdag 9:e oktober. Leon har namnsdag 14:e november.

Ratsit

Vill du veta vad Leon tjänar?

Kolla Leons lön anonymt

Det visste du inte om Leon

Det finns 1 249 personer i Sverige som heter Leon (988:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Leon i Sverige är 41 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Emil Leon Lek
Förnamn
Emil Leon
Tilltalsnamn
Leon
Efternamn
Lek
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Röd 6
Postnummer
452 05
Postort
Sydkoster
Kommun
Strömstads kommun (1486)
Län
Västra Götalands län (14)

Särskild postadress

Leon Lek saknar särskild postadress.

Leon Leks bostad på Röd 6Denna bostad är ej verifierad

Ett småhus på 185 m²

Emil Leon Lek på Röd 6 bor i Ett småhus185 m². Huset i Sydkoster byggdes år 2008 och ligger i Strömstads kommun.

Småhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Röd 6
Postort
Sydkoster
Län
Västra Götalands län
Kommun
Strömstads kommun
Fakta
Boyta
185 m²
Biarea
Tomtarea
1 185 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
2008
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Röd 6 i Sydkoster

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
SD 105 Sydland AB
Aktiebolag
sandrasnails&beauty
Enskild firma
Lek, Clas
Enskild firma
Dagny Fiske AB
Aktiebolag
SD 301 AB
Aktiebolag

Fordon på adressen

Telefonnummer till Leon Lek

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Leon Lek, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Leon Lek?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Leons jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Leon Lek har 4 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Dagny Fiske AB.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Leon Lek är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.

Verklig huvudman
Mer info

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Leon Lek har 38 personkopplingar, varav 36 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 51 år.

2022
Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner