Jens Hugo Isberg, 59 år, bor i ett småhus på adressen Gränsvägen 42, 812 31 i Storvik. Jens har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Jens bor tillsammans med Maria Sjöblom 60 år.

Nästa födelsedag för Jens infaller den 7:e september (60 år).

Personinformation

Personnummer:
19660907-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad Jens tjänar?

Kolla Jens lön anonymt

Adress

Jens Hugo Isberg
Gränsvägen 42
812 31 Storvik
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Gränsvägen

På Jens gata tjänar man i snitt 337 116 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 28 093 kr. I Storvik tjänar man i snitt 23 585 kr per månad.

På Jens gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Storvik. I Storvik har 8,4 % av alla personer en anmärkning.

I Storvik finns det 1 412 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 18 608 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Storvik är 26 275 064 kr.

Information om Jens Isberg

Födelsedag och namnsdag

Jens fyller 60 år onsdag 7:e september. Jens har namnsdag 29:e mars3:e november.

Ratsit

Vill du veta vad Jens tjänar?

Kolla Jens lön anonymt

Det visste du inte om Jens

Det finns 7 personer i Storvik som heter Jens (163:e vanligaste) och 16 815 personer i Sverige (202:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Jens i Storvik är 31 år och i Sverige 38 år.

Namnregistrering

Personnamn
Jens Hugo Isberg
Förnamn
Jens Hugo
Tilltalsnamn
Jens
Efternamn
Isberg
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Gränsvägen 42
Postnummer
812 31
Postort
Storvik
Kommun
Sandvikens kommun (2181)
Län
Gävleborgs län (21)

Särskild postadress

Jens Isberg saknar särskild postadress.

Jens Isbergs bostad på Gränsvägen 42Denna bostad är ej verifierad

Ett småhus på 99+99 m²

Jens Hugo Isberg på Gränsvägen 42 bor i Ett småhus99 m² + 99 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Storvik byggdes år 1969 och ligger i Sandvikens kommun.

Småhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Gränsvägen 42
Postort
Storvik
Län
Gävleborgs län
Kommun
Sandvikens kommun
Fakta
Boyta
99 m²
Biarea
99 m²
Tomtarea
876 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
1969
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Gränsvägen 42 i Storvik

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Telefonnummer till Jens Isberg

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Jens Isberg, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Jens Isberg?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Jens jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Jens Isberg har 3 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Properf AB.

Bolag
Properf AB
Styrelseledamot
Properf Ekolsund AB
Styrelsesuppleant, Delgivningsbar person
Properf Försäljning AB
Styrelseledamot

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Jens Isberg är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.

För året 2025 gjordes utdelning på totalt 1 210 000 kr i 2 av de bolag som Jens Isberg äger eller kontrollerar.

Jens Isbergs utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 470 000 kr och som mest 710 000 kr beroende på exakt ägande.

För de två senaste åren 2024–2025 har Jens Isbergs sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 934 000 kr och 1 414 000 kr.

Verklig huvudman
Mer info

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Jens Isberg har 3 personkopplingar, varav 2 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 53 år.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner