Jan Roger Karlsson, 74 år, bor i ett småhus på adressen Ugglevägen 25, 923 32 i Storuman. Jan Roger har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-256 68 20.

Jan Roger bor tillsammans med Gun Margret Reinholdsson 70 år.

Nästa födelsedag för Jan Roger infaller den 11:e juni (75 år).

Personinformation

Personnummer:
19520611-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
1 st · Visa alla
Ratsit

Vill du veta vad Jan Roger tjänar?

Kolla Jan Rogers lön anonymt

Adress

Jan Roger Karlsson
Ugglevägen 25
923 32 Storuman
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Ugglevägen

På Jan Rogers gata tjänar man i snitt 310 622 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 25 885 kr. I Storuman tjänar man i snitt 22 545 kr per månad.

På Jan Rogers gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Storuman. I Storuman har 3,9 % av alla personer en anmärkning.

I Storuman finns det 686 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 11 069 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Storuman är 7 593 294 kr.

Information om Jan Roger Karlsson

Födelsedag och namnsdag

Jan Roger fyller 75 år onsdag 11:e juni. Jan Roger har namnsdag 11:e januari2:a juni.

Ratsit

Vill du veta vad Jan Roger tjänar?

Kolla Jan Rogers lön anonymt

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Jan Roger Karlsson
Förnamn
Jan Roger
Tilltalsnamn
Jan Roger
Efternamn
Karlsson
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Ugglevägen 25
Postnummer
923 32
Postort
Storuman
Kommun
Storumans kommun (2421)
Län
Västerbottens län (24)

Särskild postadress

Jan Roger Karlsson saknar särskild postadress.

Jan Roger Karlssons bostad på Ugglevägen 25Denna bostad är ej verifierad

Ett småhus på 154+113 m²

Jan Roger Karlsson på Ugglevägen 25 bor i Ett småhus154 m² + 113 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Storuman byggdes år 1972 och ligger i Storumans kommun.

Småhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Ugglevägen 25
Postort
Storuman
Län
Västerbottens län
Kommun
Storumans kommun
Fakta
Boyta
154 m²
Biarea
113 m²
Tomtarea
1 281 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
1972
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Ugglevägen 25 i Storuman

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
KARLSSON, JAN ROGER
Enskild firma

Fordon på adressen

Telefonnummer till Jan Roger Karlsson

Är du Jan Roger Karlsson? Föreslå ändringar

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Andra format av samma telefonnummer till Jan Roger Karlsson

+46702566820 0046702566820 0702566820 +46 702566820 tlf 702566820 +46 70 256 68 20 +4670 256 68 20 070-256 68 20 070-2566820

Jan Rogers jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Jan Roger Karlsson saknar bolagsengagemang.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Jan Roger Karlsson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Jan Roger Karlsson saknar personkopplingar.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner