Anahita Rasuli, 46 år, bor på adressen Stenstigen 17 B, 179 61 i Stenhamra. Anahita har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Anahita bor tillsammans med Mubarak Rasuli 51 år, Elias Rasuli 20 år och Jasmine Rasuli 18 år.

Nästa födelsedag för Anahita infaller den 18:e april (47 år).

Nummer+ Plus
Nyhet

Anahita Rasuli har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.

Personinformation

Personnummer:
19800418-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
Saknas
Pensionera

Har du koll på din pension?

Jämför avgifter

Adress

Anahita Rasuli
Stenstigen 17 B
179 61 Stenhamra
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Anahita Rasuli äger inga fordon.

Vad kostar din bilförsäkring? Se ditt pris

Hello Fresh
Sunweb
Storytel
Erbjudanden och rabatter för dig som är medlem Bland annat hos Hello Fresh, Sunweb och Storytel. Medlemskapet är gratis. Bli medlem gratis

Ekonomikollen för Stenstigen

På Anahitas gata tjänar man i snitt 413 343 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 34 445 kr. I Stenhamra tjänar man i snitt 30 944 kr per månad.

På Anahitas gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Stenhamra. I Stenhamra har 2,7 % av alla personer en anmärkning.

I Stenhamra finns det 473 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 25 873 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Stenhamra är 12 238 070 kr.

Räkna på ett lån

I samarbete med Enklare

Enklare
250 000 kr
5 000 kr 800 000 kr
Lånetid
12 år
1 år 20 år

Att låna kostar pengar! Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.

I samarbete med Enklare. Genom att skicka in ansökan godkänner du att vi delar dina uppgifter med Enklare samt användaravtalet och integritetspolicy.

Räkneexempel: Annuitetslån 12 år, belopp 400 000 kr, rörlig ränta 7,99 %, uppläggningskostnad 400 kr, aviavgift 20 kr, ger en effektiv ränta på 8,41 %. Totalt belopp att återbetala 626 457 kr, fördelat på 144 återbetalningar, ger en månadskostnad på 4 348 kr. Återbetalningstid 1-20 år. Maximala räntan är 22,00 %. Räntespann mellan: 4,50 - 22,00 %. Uppdaterat 2025-08-15.

Information om Anahita Rasuli

Födelsedag och namnsdag

Anahita fyller 47 år söndag 18:e april.

Ratsit

Vill du veta vad Anahita tjänar?

Kolla Anahitas lön anonymt

Det visste du inte om Anahita

Det finns 127 personer i Sverige som heter Anahita (4 349:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Anahita i Sverige är 30 år.

Namnregistrering

Personnamn
Anahita Rasuli
Förnamn
Anahita
Tilltalsnamn
Anahita
Efternamn
Rasuli
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Stenstigen 17 B
Postnummer
179 61
Postort
Stenhamra
Kommun
Ekerö kommun (0125)
Län
Stockholms län (01)

Särskild postadress

Anahita Rasuli saknar särskild postadress.

Anahita Rasulis bostad på Stenstigen 17 BDenna bostad är ej verifierad

Vi saknar information om Anahitas bostad på Stenstigen 17 B i Stenhamra, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.

Bor du på Stenstigen 17 B?

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.

Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Registrerat på Stenstigen 17 B i Stenhamra

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
MUBARAK COMPANY SWEDEN AB
Aktiebolag

Fordon på adressen

Händelser och brott i Ekerö

Polisen har rapporterat 9 händelser i Ekerö, där Anahita Rasuli bor, de senaste 6 månaderna.

0
Våld och hot
1
Inbrott och stöld
0
Bränder
5
Trafik
3
Övriga brott

Senaste händelserna i Ekerö

  • Bedrägeri

    26 oktober, 21:01

    En bedragare har kommit över smycken och andra värdeföremål genom att utge sig företräda en bank, ett försäkringsbolag och polisen.

    Läs mer
  • Trafikolycka, personskada

    6 oktober, 08:24

    En kvinna har blivit påkörd vid ett övergångsställe på Bryggavägen på Ekerö.

    Läs mer
  • Rattfylleri

    15 september, 05:31

    Polis kontrollerar en person på Nockebybron.

    Läs mer
  • Skyddslagen

    6 augusti, 09:28

    Polisen griper två personer som har fått med ett skyddsobjekt på foto.

    Läs mer
  • Rattfylleri

    24 juli, 06:51

    En bil har kört ner i ett dike på Ekerövägen på Munsön.

    Läs mer
  • Skyddslagen

    17 juli, 10:05

    Skyddsvakter omhändertar en person som fotat ett skyddsobjekt med sin bil.

    Läs mer

Källa: Polismyndigheten.

Telefonnummer till Anahita Rasuli

Anahita Rasuli saknar registrerade telefonnummer. Är du Anahita Rasuli? Föreslå ändringar
Hittar du inget telefonnummer till Anahita?

Anahita har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.

Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Anahitas jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Anahita Rasuli har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är MUBARAK COMPANY SWEDEN AB.

Bolag
MUBARAK COMPANY SWEDEN AB
Vice verkställande direktör, Styrelsesuppleant

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Anahita Rasuli är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Anahita Rasuli har 1 personkopplingar, varav 1 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 51 år.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av Merinfo

Ett gratis konto ger dig fler sökningar, verktyg för dina egna uppgifter och erbjudanden från våra partners.

  • Fler sökningar per dag
  • Se fullständiga personnummer
  • Hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer
  • Erbjudanden och rabatter från våra partners

Vanliga frågor om Anahita Rasuli

Var bor Anahita?

Anahita Rasuli är folkbokförd på Stenstigen 17 B i Stenhamra.

Hur gammal är Anahita?

Anahita Rasuli är 46 år och är född den 18 april 1980. Hon fyller 47 år den 18 april 2027.

Har Anahita några bolagsengagemang?

Anahita Rasuli har 1 bolagsengagemang i MUBARAK COMPANY SWEDEN AB. Se alla bolagsengagemang.

Äger Anahita några fordon?

Anahita Rasuli har inga registrerade fordon.

Är Anahita gift?

Anahita Rasuli är gift.

Vilket telefonnummer har Anahita?

Vi har inga registrerade telefonnummer för Anahita Rasuli. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.

I vilken kommun är Anahita folkbokförd?

Anahita Rasuli är folkbokförd i Ekerö kommun.

Vilket län tillhör Anahita?

Anahita Rasuli är folkbokförd i Stockholms län.