John Rune Fredrik Larsson, 47 år, bor i ett småhus på adressen Oxelvägen 4, 245 44 i Staffanstorp. Fredrik har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Fredrik bor tillsammans med Cecilia Larsson 49 år.

Nästa födelsedag för Fredrik infaller den 28:e februari (48 år).

Personinformation

Personnummer:
19790228-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad Fredrik tjänar?

Kolla Fredriks lön anonymt

Adress

John Rune Fredrik Larsson
Oxelvägen 4
245 44 Staffanstorp
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Staffanstorp

I Staffanstorp tjänar man i snitt 329 787 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 27 482 kr. I Staffanstorps kommun tjänar man i snitt 28 898 kr per månad.

I Staffanstorp har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Staffanstorps kommun. I Staffanstorp har 3,6 % av alla personer en anmärkning.

I Staffanstorp finns det 3 825 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 23 677 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Staffanstorps kommun är 113 181 526 kr.

Information om Fredrik Larsson

Födelsedag och namnsdag

Fredrik fyller 48 år onsdag 28:e februari. Fredrik har namnsdag 3:e maj18:e juli24:e november.

Ratsit

Vill du veta vad Fredrik tjänar?

Kolla Fredriks lön anonymt

Det visste du inte om Fredrik

Det finns 184 personer i Staffanstorp som heter Fredrik (33:e vanligaste) och 85 337 personer i Sverige (36:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Fredrik i Staffanstorp är 38 år och i Sverige 37 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
John Rune Fredrik Larsson
Förnamn
John Rune Fredrik
Tilltalsnamn
Fredrik
Efternamn
Larsson
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Oxelvägen 4
Postnummer
245 44
Postort
Staffanstorp
Kommun
Staffanstorps kommun (1230)
Län
Skåne län (12)

Särskild postadress

Fredrik Larsson saknar särskild postadress.

Fredrik Larssons bostad på Oxelvägen 4Denna bostad är ej verifierad

Ett småhus på 115+114 m²

John Rune Fredrik Larsson på Oxelvägen 4 bor i Ett småhus115 m² + 114 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Staffanstorp byggdes år 1968 och ligger i Staffanstorps kommun.

Småhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Oxelvägen 4
Postort
Staffanstorp
Län
Skåne län
Kommun
Staffanstorps kommun
Fakta
Boyta
115 m²
Biarea
114 m²
Tomtarea
837 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
1968
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Oxelvägen 4 i Staffanstorp

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
Flincio AB
Aktiebolag

Fordon på adressen

Telefonnummer till Fredrik Larsson

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Fredrik Larsson, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Fredrik Larsson?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Fredriks jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Fredrik Larsson har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Flincio AB.

Bolag
Flincio AB
Styrelseledamot
Sharlic AB
Styrelseledamot

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Fredrik Larsson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.

För året 2025 gjordes utdelning på totalt 322 000 kr i 1 av de bolag som Fredrik Larsson äger eller kontrollerar.

Fredrik Larssons utdelning var 322 000 kr före skatt.

För de två senaste åren 2024–2025 har Fredrik Larssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 732 000 kr.

Verklig huvudman
Mer info

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Fredrik Larsson har 4 personkopplingar, varav 2 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 53 år.

2024
2023
2021
Larsson, Cecilia Sofie
49 år, Staffanstorp
Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner