Giuseppe Leanza, 42 år, bor i en bostadsrätt på adressen Virebergsvägen 16 lgh 1102, 169 30 i Solna. Giuseppe har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Giuseppe bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Giuseppe infaller den 13:e juli (43 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19840713-XXXX
- Civilstatus:
- Ogift
- Telefonnummer:
- Saknas
Vill du veta vad Giuseppe tjänar?
Kolla Giuseppes lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Virebergsvägen
På Giuseppes gata tjänar man i snitt 354 116 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 29 510 kr. I Solna tjänar man i snitt 29 699 kr per månad.
På Giuseppes gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Solna. I Solna har 3,2 % av alla personer en anmärkning.
I Solna finns det 15 328 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 33 357 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Solna är 511 292 295 kr.
Information om Giuseppe Leanza
Födelsedag och namnsdag
Giuseppe fyller 43 år fredag 13:e juli.
Vill du veta vad Giuseppe tjänar?
Kolla Giuseppes lön anonymtDet visste du inte om Giuseppe
Det finns 9 personer i Solna som heter Giuseppe (1181:e vanligaste) och 381 personer i Sverige (2052:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Giuseppe i Solna är 36 år och i Sverige 49 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Johan De Geer
Konstnär 88 år
-
Daniel Wahlgren
Artist 60 år
-
Zübeyde Gillström
Dokusåpadeltagare 57 år
-
Kristoffer Berntsson
Konståkare 44 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Giuseppe Leanza
- Förnamn
- Giuseppe
- Tilltalsnamn
- Giuseppe
- Efternamn
- Leanza
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Virebergsvägen 16 lgh 1102
- Postnummer
- 169 30
- Postort
- Solna
- Kommun
- Solna kommun (0184)
- Län
- Stockholms län (01)
Särskild postadress
Giuseppe Leanza saknar särskild postadress.
Giuseppe Leanzas bostad på Virebergsvägen 16
Giuseppe Leanza på Virebergsvägen 16 lgh 1102 bor i En bostadsrätt på 70 m². Bostaden i Solna ligger i Solna kommun.
- Lägenhetsnummer
- 1102
- Gatuadress
- Virebergsvägen 16
- Postort
- Solna
- Län
- Stockholms län
- Kommun
- Solna kommun
- Boyta
- 70 m²
- Biarea
- Tomtarea
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Avgift
- Varmvatten ingår i hyran
- Byggår
- Senaste om-/tillbyggnad
- Kök, senaste renovering
- Badrum, senaste renovering
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Gemensam tvättstuga
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Förråd
- Cykelförråd
- Hiss
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Virebergsvägen 16 lgh 1102 i Solna
Personer som bor på adressen
-
Giuseppe Leanza
Ålder: 42
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Telefonnummer till Giuseppe Leanza
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Giuseppe Leanza, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Giuseppes jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Giuseppe Leanza har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Catone Tech AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Giuseppe Leanza är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Giuseppe Leanza har 1 personkopplingar, varav 1 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 42 år.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!