Najib Rekik, 73 år, bor på adressen Lunnarevägen 21 B bv, 142 51 i Skogås. Najib har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Najib bor tillsammans med Sami Rekik 46 år.

Nästa födelsedag för Najib infaller den 14:e maj (74 år).

Personinformation

Personnummer:
19530514-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
Saknas
Pensionera

Har du koll på din pension?

Jämför avgifter

Adress

Najib Rekik
Lunnarevägen 21 B bv
142 51 Skogås
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Najib Rekik äger inga fordon.

Readly
Hello Fresh
Wolt
Erbjudanden och rabatter för dig som är medlem Bland annat hos Readly, Hello Fresh och Wolt. Medlemskapet är gratis. Bli medlem gratis

Ekonomikollen för Lunnarevägen

På Najibs gata tjänar man i snitt 391 891 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 32 658 kr. I Skogås tjänar man i snitt 24 312 kr per månad.

På Najibs gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Skogås. I Skogås har 6,8 % av alla personer en anmärkning.

I Skogås finns det 8 072 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 23 458 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Skogås är 189 354 149 kr.

Räkna på ett lån

I samarbete med Enklare

Enklare
250 000 kr
5 000 kr 800 000 kr
Lånetid
12 år
1 år 20 år

Att låna kostar pengar! Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.

I samarbete med Enklare. Genom att skicka in ansökan godkänner du att vi delar dina uppgifter med Enklare samt användaravtalet och integritetspolicy.

Räkneexempel: Annuitetslån 12 år, belopp 400 000 kr, rörlig ränta 7,99 %, uppläggningskostnad 400 kr, aviavgift 20 kr, ger en effektiv ränta på 8,41 %. Totalt belopp att återbetala 626 457 kr, fördelat på 144 återbetalningar, ger en månadskostnad på 4 348 kr. Återbetalningstid 1-20 år. Maximala räntan är 22,00 %. Räntespann mellan: 4,50 - 22,00 %. Uppdaterat 2025-08-15.

Information om Najib Rekik

Födelsedag och namnsdag

Najib fyller 74 år fredag 14:e maj.

Ratsit

Vill du veta vad Najib tjänar?

Kolla Najibs lön anonymt

Det visste du inte om Najib

Det finns 2 personer i Skogås som heter Najib (1 108:e vanligaste) och 263 personer i Sverige (2 657:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Najib i Skogås är 32 år och i Sverige 38 år.

Namnregistrering

Personnamn
Najib Rekik
Förnamn
Najib
Tilltalsnamn
Najib
Efternamn
Rekik
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Lunnarevägen 21 B bv
Postnummer
142 51
Postort
Skogås
Kommun
Huddinge kommun (0126)
Län
Stockholms län (01)

Särskild postadress

Najib Rekik saknar särskild postadress.

Najib Rekiks bostad på Lunnarevägen 21 B bvDenna bostad är ej verifierad

Vi saknar information om Najibs bostad på Lunnarevägen 21 B bv i Skogås, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.

Bor du på Lunnarevägen 21 B bv?

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.

Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Registrerat på Lunnarevägen 21 B bv i Skogås

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Händelser och brott i Huddinge

Polisen har rapporterat 48 händelser i Huddinge, där Najib Rekik bor, de senaste 6 månaderna.

16
Våld och hot
6
Inbrott och stöld
5
Bränder
18
Trafik
3
Övriga brott

Senaste händelserna i Huddinge

  • Bedrägeri

    27 oktober, 16:45

    Bedragare försöker hämta bankort från en äldre kvinna i Sjödalen.

    Läs mer
  • Knivlagen

    27 oktober, 02:08

    Påverkad man i Huddinge frihetsberövades av polispatrull enligt lagen om omhändertagande av berusade personer.

    Läs mer
  • Bråk

    25 oktober, 12:27

    En kvinna skriker högt i en lägenhet i Flemingsberg.

    Läs mer
  • Brand

    24 oktober, 07:39

    Kraftig rökutveckling ur en verkstadslokal i Kungens kurva.

    Läs mer
  • Stöld

    16 oktober, 17:15

    Två personer fyller väskor med varor i en butik i Kungens kurva och springer platsen.

    Läs mer
  • Trafikolycka, personskada

    13 oktober, 18:30

    En kvinna får foten påkörd på Modulvägen i Segeltorp.

    Läs mer

Källa: Polismyndigheten.

Telefonnummer till Najib Rekik

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Najib Rekik, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Najib Rekik?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Najibs jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Najib Rekik saknar bolagsengagemang.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Najib Rekik är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Najib Rekik saknar personkopplingar.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av Merinfo

Ett gratis konto ger dig fler sökningar, verktyg för dina egna uppgifter och erbjudanden från våra partners.

  • Fler sökningar per dag
  • Se fullständiga personnummer
  • Hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer
  • Erbjudanden och rabatter från våra partners

Vanliga frågor om Najib Rekik

Var bor Najib?

Najib Rekik är folkbokförd på Lunnarevägen 21 B bv i Skogås.

Hur gammal är Najib?

Najib Rekik är 73 år och är född den 14 maj 1953. Han fyller 74 år den 14 maj 2027.

Har Najib några bolagsengagemang?

Najib Rekik har inga bolagsengagemang.

Äger Najib några fordon?

Najib Rekik har inga registrerade fordon.

Är Najib gift?

Najib Rekik är ogift.

Vilket telefonnummer har Najib?

Vi har inga registrerade telefonnummer för Najib Rekik. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.

I vilken kommun är Najib folkbokförd?

Najib Rekik är folkbokförd i Huddinge kommun.

Vilket län tillhör Najib?

Najib Rekik är folkbokförd i Stockholms län.