Rolf Eric Ragnar Strömberg, 74 år, bor i ett småhus på adressen Lykttändarens väg 24, 179 75 i Skå. Rolf har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Rolf bor tillsammans med Rehulina Strömberg 57 år, Aloina Strömberg 23 år, Bamlak Shewangizaw Tesema 22 år och Kajsa-Stina Strömberg 19 år.
Nästa födelsedag för Rolf infaller den 18:e juli (75 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19520718-XXXX
- Civilstatus:
- Gift
- Telefonnummer:
- Saknas
Vill du veta vad Rolf tjänar?
Kolla Rolfs lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Skå
I Skå tjänar man i snitt 383 893 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 31 991 kr. I Ekerö kommun tjänar man i snitt 34 311 kr per månad.
I Skå har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Ekerö kommun. I Skå har 4,8 % av alla personer en anmärkning.
I Skå finns det 289 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 28 922 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Ekerö kommun är 127 746 715 kr.
Information om Rolf Strömberg
Födelsedag och namnsdag
Rolf fyller 75 år fredag 18:e juli. Rolf har namnsdag 27:e augusti, 1:a oktober.
Vill du veta vad Rolf tjänar?
Kolla Rolfs lön anonymtDet visste du inte om Rolf
Det finns 10 personer i Skå som heter Rolf (48:e vanligaste) och 51 037 personer i Sverige (73:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Rolf i Skå är 57 år och i Sverige 59 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Susanne Ackum
Simmare 65 år
-
Jan Mertzig
Ishockeyspelare 56 år
-
Mehmet Kaplan
Politiker 55 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Rolf Eric Ragnar Strömberg
- Förnamn
- Rolf Eric Ragnar
- Tilltalsnamn
- Rolf
- Efternamn
- Strömberg
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Lykttändarens väg 24
- Postnummer
- 179 75
- Postort
- Skå
- Kommun
- Ekerö kommun (0125)
- Län
- Stockholms län (01)
Särskild postadress
Rolf Strömberg saknar särskild postadress.
Rolf Strömbergs bostad på Lykttändarens väg 24
Rolf Eric Ragnar Strömberg på Lykttändarens väg 24 bor i Ett småhus på 284 m². Huset i Skå ligger i Ekerö kommun.
- Lägenhetsnummer
- Gatuadress
- Lykttändarens väg 24
- Postort
- Skå
- Län
- Stockholms län
- Kommun
- Ekerö kommun
- Boyta
- 284 m²
- Biarea
- Tomtarea
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Driftkostnad
- Byggår
- Senaste om-/tillbyggnad
- Kök, senaste renovering
- Tak, senaste omläggning
- Badrum, senaste renovering
- Fasad, senaste ommålning
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Vatten & avlopp
- Fasad, material
- Tak, material
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Lykttändarens väg 24 i Skå
Personer som bor på adressen
-
Rolf Eric Ragnar Strömberg
Ålder: 74
-
Rehulina Strömberg
Ålder: 57
-
Aloina Marie Strömberg
Ålder: 23
-
Bamlak Shewangizaw Tesema
Ålder: 22
-
Kajsa-Stina Lina Strömberg
Ålder: 19
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Rolf Strömberg
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Rolf Strömberg, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Rolfs jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Rolf Strömberg har 4 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Mousetrapper AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Rolf Strömberg är verklig huvudman eller företrädare för 4 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 8 000 000 kr i 1 av de bolag som Rolf Strömberg äger eller kontrollerar.
Rolf Strömbergs utdelning var 8 000 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2024–2025 har Rolf Strömbergs sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 22 000 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Rolf Strömberg har 5 personkopplingar, varav 3 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 51 år.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!