Josef Abdul Razek, 24 år, bor i ett småhus på adressen Eriksdalsvägen 216, 275 92 i Sjöbo. Josef har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Josef bor tillsammans med Mohamad Abdul Razek 49 år, Anna Rozgold 42 år, Jasmine Abdul Razek 22 år och Fatma Abdul Razek 19 år.

Nästa födelsedag för Josef infaller den 7:e januari (25 år).

Personinformation

Personnummer:
20020107-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
Saknas
Pensionera

Har du koll på din pension?

Jämför avgifter

Adress

Josef Abdul Razek
Eriksdalsvägen 216
275 92 Sjöbo
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Josef Abdul Razek äger inga fordon.

Wolt
Memira
Hello Fresh
Erbjudanden och rabatter för dig som är medlem Bland annat hos Wolt, Memira och Hello Fresh. Medlemskapet är gratis. Bli medlem gratis

Ekonomikollen för Eriksdalsvägen

På Josefs gata tjänar man i snitt 293 061 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 422 kr. I Sjöbo tjänar man i snitt 23 317 kr per månad.

På Josefs gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Sjöbo. I Sjöbo har 6,7 % av alla personer en anmärkning.

I Sjöbo finns det 3 761 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 33 271 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Sjöbo är 125 132 337 kr.

Räkna på ett lån

I samarbete med Enklare

Enklare
250 000 kr
5 000 kr 800 000 kr
Lånetid
12 år
1 år 20 år

Att låna kostar pengar! Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.

I samarbete med Enklare. Genom att skicka in ansökan godkänner du att vi delar dina uppgifter med Enklare samt användaravtalet och integritetspolicy.

Räkneexempel: Annuitetslån 12 år, belopp 400 000 kr, rörlig ränta 7,99 %, uppläggningskostnad 400 kr, aviavgift 20 kr, ger en effektiv ränta på 8,41 %. Totalt belopp att återbetala 626 457 kr, fördelat på 144 återbetalningar, ger en månadskostnad på 4 348 kr. Återbetalningstid 1-20 år. Maximala räntan är 22,00 %. Räntespann mellan: 4,50 - 22,00 %. Uppdaterat 2025-08-15.

Information om Josef Abdul Razek

Födelsedag och namnsdag

Josef fyller 25 år torsdag 7:e januari. Josef har namnsdag 19:e mars.

Ratsit

Vill du veta vad Josef tjänar?

Kolla Josefs lön anonymt

Det visste du inte om Josef

Det finns 2 personer i Sjöbo som heter Josef (713:e vanligaste) och 6 879 personer i Sverige (377:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Josef i Sjöbo är 36 år och i Sverige 43 år.

Namnregistrering

Personnamn
Josef Abdul Razek
Förnamn
Josef
Tilltalsnamn
Josef
Efternamn
Abdul Razek
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Eriksdalsvägen 216
Postnummer
275 92
Postort
Sjöbo
Kommun
Sjöbo kommun (1265)
Län
Skåne län (12)

Särskild postadress

Josef Abdul Razek saknar särskild postadress.

Josef Abdul Razeks bostad på Eriksdalsvägen 216Denna bostad är ej verifierad

Ett småhus på 550 m²

Josef Abdul Razek på Eriksdalsvägen 216 bor i Ett småhus på 550 m². Huset i Sjöbo byggdes år 1909 och ligger i Sjöbo kommun.

Småhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Eriksdalsvägen 216
Postort
Sjöbo
Län
Skåne län
Kommun
Sjöbo kommun
Fakta
Boyta
550 m²
Biarea
Tomtarea
1 390 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
1909
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Eriksdalsvägen 216 i Sjöbo

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
Ekeby N.M Byggtjänst AB
Aktiebolag

Fordon på adressen

Händelser och brott i Sjöbo

Polisen har rapporterat 13 händelser i Sjöbo, där Josef Abdul Razek bor, de senaste 6 månaderna.

0
Våld och hot
1
Inbrott och stöld
4
Bränder
7
Trafik
1
Övriga brott

Senaste händelserna i Sjöbo

  • Skadegörelse

    29 september, 19:46

    Larm om en man som slår på bilar.

    Läs mer
  • Stöld

    14 september, 00:02

    Elspark stulen, Skateparken.

    Läs mer
  • Trafikolycka

    6 september, 17:11

    Singelolycka på Hörrsväg, Tolånga.

    Läs mer
  • Trafikolycka

    5 september, 12:32

    Olycka mellan veberöd och Sjöbo.

    Läs mer
  • Rattfylleri

    3 augusti, 01:31

    Rattfylleri

    Läs mer
  • Brand

    8 juli, 04:42

    Brand i mindre byggnad

    Läs mer

Källa: Polismyndigheten.

Telefonnummer till Josef Abdul Razek

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Josef Abdul Razek, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Josef Abdul Razek?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Josefs jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Josef Abdul Razek saknar bolagsengagemang.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Josef Abdul Razek är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.

Verklig huvudman
Mer info

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Josef Abdul Razek saknar personkopplingar.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av Merinfo

Ett gratis konto ger dig fler sökningar, verktyg för dina egna uppgifter och erbjudanden från våra partners.

  • Fler sökningar per dag
  • Se fullständiga personnummer
  • Hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer
  • Erbjudanden och rabatter från våra partners

Vanliga frågor om Josef Abdul Razek

Var bor Josef?

Josef Abdul Razek är folkbokförd på Eriksdalsvägen 216 i Sjöbo.

Hur gammal är Josef?

Josef Abdul Razek är 24 år och är född den 7 januari 2002. Han fyller 25 år den 7 januari 2027.

Har Josef några bolagsengagemang?

Josef Abdul Razek har inga bolagsengagemang.

Äger Josef några fordon?

Josef Abdul Razek har inga registrerade fordon.

Är Josef gift?

Josef Abdul Razek är ogift.

Vilket telefonnummer har Josef?

Vi har inga registrerade telefonnummer för Josef Abdul Razek. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.

I vilken kommun är Josef folkbokförd?

Josef Abdul Razek är folkbokförd i Sjöbo kommun.

Vilket län tillhör Josef?

Josef Abdul Razek är folkbokförd i Skåne län.