Christopher Mathias Linus Alexander Denker, 38 år, bor på adressen Kimsta 366 Ljungbacken, 195 96 i Rosersberg. Christopher Mathias Linus Alexander har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Christopher Mathias Linus Alexander bor tillsammans med Lillemor Denker 39 år.
Nästa födelsedag för Christopher Mathias Linus Alexander infaller den 4:e januari (39 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19880104-XXXX
- Civilstatus:
- Gift
- Telefonnummer:
- Saknas
Vill du veta vad Christopher Mathias Linus Alexander tjänar?
Kolla Christopher Mathias Linus Alexanders lön anonymtAdress
Fordonsinnehav
Ekonomikollen för Kimsta
På Christopher Mathias Linus Alexanders gata tjänar man i snitt 291 085 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 257 kr. I Rosersberg tjänar man i snitt 27 413 kr per månad.
På Christopher Mathias Linus Alexanders gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Rosersberg. I Rosersberg har 6,8 % av alla personer en anmärkning.
I Rosersberg finns det 1 090 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 23 530 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Rosersberg är 25 648 134 kr.
Information om Christopher Mathias Linus Alexander Denker
Födelsedag och namnsdag
Christopher Mathias Linus Alexander fyller 39 år måndag 4:e januari. Christopher Mathias Linus Alexander har namnsdag 26:e november, 12:e december.
Vill du veta vad Christopher Mathias Linus Alexander tjänar?
Kolla Christopher Mathias Linus Alexanders lön anonymtKändisar som fyller år samma dag
-
Maria Kuhlberg
Skådespelerska 56 år
-
Rennie Mirro
Artist 54 år
-
Rickard Hallström
Curlingspelare 53 år
-
Jonatan Unge
Författare 47 år
-
Joakim Hillson
Artist 44 år
-
Frida Eldebrink
Basketspelare 38 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Christopher Mathias Linus Alexander Denker
- Förnamn
- Christopher Mathias Linus Alexander
- Tilltalsnamn
- Christopher Mathias Linus Alexander
- Efternamn
- Denker
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Kimsta 366 Ljungbacken
- Postnummer
- 195 96
- Postort
- Rosersberg
- Kommun
- Sigtuna kommun (0191)
- Län
- Stockholms län (01)
Särskild postadress
Christopher Mathias Linus Alexander Denker saknar särskild postadress.
Christopher Mathias Linus Alexander Denkers bostad på Kimsta 366 Ljungbacken
Vi saknar information om Christopher Mathias Linus Alexanders bostad på Kimsta 366 Ljungbacken i Rosersberg, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Kimsta 366 Ljungbacken?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Kimsta 366 Ljungbacken i Rosersberg
Personer som bor på adressen
-
Ingrid Lillemor Denker
Ålder: 39
-
Christopher Mathias Linus Alexander Denker
Ålder: 38
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Telefonnummer till Christopher Mathias Linus Alexander Denker
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Christopher Mathias Linus Alexander Denker, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Christopher Mathias Linus Alexanders jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Christopher Mathias Linus Alexander Denker har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Stockholms markpartner AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Christopher Mathias Linus Alexander Denker är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 480 000 kr i 1 av de bolag som Christopher Mathias Linus Alexander Denker äger eller kontrollerar.
Christopher Mathias Linus Alexander Denkers utdelning var 480 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2024–2025 har Christopher Mathias Linus Alexander Denkers sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 580 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Christopher Mathias Linus Alexander Denker har 2 personkopplingar, varav 2 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 47 år.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!