Zjir Iskander Said, 54 år, bor i ett radhus/parhus på adressen Jennyhillsvägen 9 C, 433 30 i Partille. Zjir Iskander har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 073-619 24 22.
Zjir Iskander bor tillsammans med Hilala Mohammed Abdulqader 56 år och Alnd Iskander 23 år.
Nästa födelsedag för Zjir Iskander infaller den 26:e mars (55 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19720326-XXXX
- Civilstatus:
- Gift
- Telefonnummer:
- 1 st · Visa alla
Vill du veta vad Zjir Iskander tjänar?
Kolla Zjir Iskanders lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Jennyhillsvägen
På Zjir Iskanders gata tjänar man i snitt 399 880 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 33 323 kr. I Partille tjänar man i snitt 25 902 kr per månad.
På Zjir Iskanders gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Partille. I Partille har 4,9 % av alla personer en anmärkning.
I Partille finns det 6 069 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 24 271 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Partille är 147 298 446 kr.
Information om Zjir Iskander Said
Födelsedag och namnsdag
Zjir Iskander fyller 55 år söndag 26:e mars.
Vill du veta vad Zjir Iskander tjänar?
Kolla Zjir Iskanders lön anonymtKändisar som fyller år samma dag
-
Jarmo Heinonen
Dokusåpadeltagare 72 år
-
Maria Küchen
Författare 65 år
-
Staffan Olsson
Handbollsspelare 62 år
-
Yannick Tregaro
Friidrottstränare 48 år
-
Niklas Persson
Ishockeyspelare 47 år
-
Minnah Karlsson
Artist 37 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Zjir Iskander Said
- Förnamn
- Zjir Iskander
- Tilltalsnamn
- Zjir Iskander
- Efternamn
- Said
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Jennyhillsvägen 9 C
- Postnummer
- 433 30
- Postort
- Partille
- Kommun
- Partille kommun (1402)
- Län
- Västra Götalands län (14)
Särskild postadress
Zjir Iskander Said saknar särskild postadress.
Zjir Iskander Saids bostad på Jennyhillsvägen 9 C
Zjir Iskander Said på Jennyhillsvägen 9 C bor i Ett radhus/parhus på 121 m² + 2 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Partille byggdes år 1960 och ligger i Partille kommun.
- Lägenhetsnummer
- Gatuadress
- Jennyhillsvägen 9 C
- Postort
- Partille
- Län
- Västra Götalands län
- Kommun
- Partille kommun
- Boyta
- 121 m²
- Biarea
- 2 m²
- Tomtarea
- 175 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Driftkostnad
- Byggår
- 1960
- Senaste om-/tillbyggnad
- Kök, senaste renovering
- Tak, senaste omläggning
- Badrum, senaste renovering
- Fasad, senaste ommålning
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Vatten & avlopp
- Fasad, material
- Tak, material
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Jennyhillsvägen 9 C i Partille
Personer som bor på adressen
-
Zjir Iskander Said
Ålder: 54
-
Hilala Mohammed Abdulqader
Ålder: 56
-
Alnd Zjir Iskander
Ålder: 23
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Telefonnummer till Zjir Iskander Said
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Zjir Iskander Said
Zjir Iskanders jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Zjir Iskander Said saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Zjir Iskander Said är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Zjir Iskander Said saknar personkopplingar.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!