Lars Munk Lauritsen, 45 år, bor i ett småhus på adressen Kieksiäisvaara 73, 984 91 i Pajala. Lars Munk har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Lars Munk bor tillsammans med Eva-Lena Henriksson 46 år.

Nästa födelsedag för Lars Munk infaller den 16:e juni (46 år).

Nummer+ Plus
Nyhet

Lars Munk Lauritsen har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.

Personinformation

Personnummer:
19810616-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad Lars Munk tjänar?

Kolla Lars Munks lön anonymt

Adress

Lars Munk Lauritsen
Kieksiäisvaara 73
984 91 Pajala
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Kieksiäisvaara

På Lars Munks gata tjänar man i snitt 263 231 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 21 936 kr. I Pajala tjänar man i snitt 23 304 kr per månad.

På Lars Munks gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Pajala. I Pajala har 4,4 % av alla personer en anmärkning.

I Pajala finns det 518 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 17 397 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Pajala är 9 011 711 kr.

Information om Lars Munk Lauritsen

Födelsedag och namnsdag

Lars Munk fyller 46 år tisdag 16:e juni. Lars Munk har namnsdag 10:e augusti.

Ratsit

Vill du veta vad Lars Munk tjänar?

Kolla Lars Munks lön anonymt

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Lars Munk Lauritsen
Förnamn
Lars Munk
Tilltalsnamn
Lars Munk
Efternamn
Lauritsen
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Kieksiäisvaara 73
Postnummer
984 91
Postort
Pajala
Kommun
Pajala kommun (2521)
Län
Norrbottens län (25)

Särskild postadress

Lars Munk Lauritsen saknar särskild postadress.

Lars Munk Lauritsens bostad på Kieksiäisvaara 73Denna bostad är ej verifierad

Ett småhus på 120 m²

Lars Munk Lauritsen på Kieksiäisvaara 73 bor i Ett småhus120 m². Huset i Pajala ligger i Pajala kommun.

Småhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Kieksiäisvaara 73
Postort
Pajala
Län
Norrbottens län
Kommun
Pajala kommun
Fakta
Boyta
120 m²
Biarea
Tomtarea
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Kieksiäisvaara 73 i Pajala

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
Lauritsen, Lars Munk
Enskild firma
Henriksson, Eva-Lena
Enskild firma

Fordon på adressen

Telefonnummer till Lars Munk Lauritsen

Lars Munk Lauritsen saknar registrerade telefonnummer. Är du Lars Munk Lauritsen? Föreslå ändringar
Hittar du inget telefonnummer till Lars Munk?

Lars Munk har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.

Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Lars Munks jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Lars Munk Lauritsen saknar bolagsengagemang.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Lars Munk Lauritsen är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Lars Munk Lauritsen saknar personkopplingar.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner