Tomt Rolf Kenneth Israelsson, 65 år, bor på adressen Ebbacksvägen 12 Vika, 792 91 i Mora. Rolf har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Rolf bor tillsammans med Marie Israelsson 61 år.
Nästa födelsedag för Rolf infaller den 2:a december (66 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19601202-XXXX
- Civilstatus:
- Gift
- Telefonnummer:
- Saknas
Vill du veta vad Rolf tjänar?
Kolla Rolfs lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Mora
I Mora tjänar man i snitt 287 473 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 23 956 kr. I Mora kommun tjänar man i snitt 23 898 kr per månad.
I Mora har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Mora kommun. I Mora har 4,7 % av alla personer en anmärkning.
I Mora finns det 3 795 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 22 946 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Mora kommun är 112 449 209 kr.
Information om Rolf Israelsson
Födelsedag och namnsdag
Rolf fyller 66 år fredag 2:a december. Rolf har namnsdag 27:e augusti.
Vill du veta vad Rolf tjänar?
Kolla Rolfs lön anonymtDet visste du inte om Rolf
Det finns 99 personer i Mora som heter Rolf (55:e vanligaste) och 51 037 personer i Sverige (73:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Rolf i Mora är 60 år och i Sverige 59 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Malin Larsson
Skådespelerska 55 år
-
Barbro Charlotte Rohlin
Fotbollsspelare 45 år
-
Alexander Ferrer
Artist 35 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Tomt Rolf Kenneth Israelsson
- Förnamn
- Tomt Rolf Kenneth
- Tilltalsnamn
- Rolf
- Efternamn
- Israelsson
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Ebbacksvägen 12 Vika
- Postnummer
- 792 91
- Postort
- Mora
- Kommun
- Mora kommun (2062)
- Län
- Dalarnas län (20)
Särskild postadress
Rolf Israelsson saknar särskild postadress.
Rolf Israelssons bostad på Ebbacksvägen 12 Vika
Vi saknar information om Rolfs bostad på Ebbacksvägen 12 Vika i Mora, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Ebbacksvägen 12 Vika?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Ebbacksvägen 12 Vika i Mora
Personer som bor på adressen
-
Tomt Rolf Kenneth Israelsson
Ålder: 65
-
Karin Marie Israelsson
Ålder: 61
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Telefonnummer till Rolf Israelsson
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Rolf Israelsson, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Rolfs jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Rolf Israelsson har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Bröderna Israelssons Åkeri i Mora Aktiebolag.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Rolf Israelsson är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 2 800 000 kr i 2 av de bolag som Rolf Israelsson äger eller kontrollerar.
Rolf Israelssons utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 2 578 000 kr och som mest 2 650 000 kr beroende på exakt ägande.
För de två senaste åren 2024–2025 har Rolf Israelssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 2 630 000 kr och 2 750 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Rolf Israelsson har 4 personkopplingar, varav 3 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 67 år.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!