Jan Raimond Heiniö, 71 år, bor i ett kedjehus/parhus på adressen Ekhovsvägen 2, 647 32 i Mariefred. Jan Raimond har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-795 26 13.

Jan Raimond bor tillsammans med Toini Heiniö 94 år.

Nästa födelsedag för Jan Raimond infaller den 10:e maj (72 år).

Personinformation

Personnummer:
19550510-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
1 st · Visa alla

Adress

Jan Raimond Heiniö
Ekhovsvägen 2
647 32 Mariefred
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Ekhovsvägen

På Jan Raimonds gata tjänar man i snitt 368 821 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 30 735 kr. I Mariefred tjänar man i snitt 31 223 kr per månad.

På Jan Raimonds gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Mariefred. I Mariefred har 4,7 % av alla personer en anmärkning.

I Mariefred finns det 2 288 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 454 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Mariefred är 44 510 102 kr.

Information om Jan Raimond Heiniö

Födelsedag och namnsdag

Jan Raimond fyller 72 år tisdag 10:e maj. Jan Raimond har namnsdag 11:e januari.

Ratsit

Vill du veta vad Jan Raimond tjänar?

Kolla Jan Raimonds lön anonymt

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Jan Raimond Heiniö
Förnamn
Jan Raimond
Tilltalsnamn
Jan Raimond
Efternamn
Heiniö
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Ekhovsvägen 2
Postnummer
647 32
Postort
Mariefred
Kommun
Strängnäs kommun (0486)
Län
Södermanlands län (04)

Särskild postadress

Jan Raimond Heiniö saknar särskild postadress.

Jan Raimond Heiniös bostad på Ekhovsvägen 2Denna bostad är ej verifierad

Ett kedjehus/parhus på 140+5 m²

Jan Raimond Heiniö på Ekhovsvägen 2 bor i Ett kedjehus/parhus140 m² + 5 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Mariefred byggdes år 1974 och ligger i Strängnäs kommun.

Kedjehus/Parhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Ekhovsvägen 2
Postort
Mariefred
Län
Södermanlands län
Kommun
Strängnäs kommun
Fakta
Boyta
140 m²
Biarea
5 m²
Tomtarea
575 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
1974
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Ekhovsvägen 2 i Mariefred

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Telefonnummer till Jan Raimond Heiniö

Är du Jan Raimond Heiniö? Föreslå ändringar

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Andra format av samma telefonnummer till Jan Raimond Heiniö

+46707952613 0046707952613 0707952613 +46 707952613 tlf 707952613 +46 70 795 26 13 +4670 795 26 13 070-795 26 13 070-7952613

Jan Raimonds jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Jan Raimond Heiniö har 3 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Fibra AB.

Bolag
Fibra AB
Styrelseledamot
SamKom AB
Styrelseledamot

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Jan Raimond Heiniö är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Jan Raimond Heiniö har 25 personkopplingar, varav 19 st är män, 6 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 59 år.

2018
Hahre, Rolf Artur
79 år, Hallstahammar
Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner

Vanliga frågor om Jan Raimond Heiniö

Var bor Jan Raimond?

Jan Raimond Heiniö är folkbokförd på Ekhovsvägen 2 i Mariefred.

Hur gammal är Jan Raimond?

Jan Raimond Heiniö är 71 år och är född den 10 maj 1955. Han fyller 72 år den 10 maj 2027.

Har Jan Raimond några bolagsengagemang?

Jan Raimond Heiniö har 3 bolagsengagemang, bland annat i Fibra AB. Se alla bolagsengagemang.

Äger Jan Raimond några fordon?

Jan Raimond Heiniö har 1 registrerat fordon, en svart Mercedes-Benz E 400 Coupe. Se alla fordon i bilregistret.

Är Jan Raimond gift?

Jan Raimond Heiniö är ogift.

Vilket telefonnummer har Jan Raimond?

Jan Raimond Heiniö har telefonnumret 070-795 26 13. Se alla telefonnummer.

I vilken kommun är Jan Raimond folkbokförd?

Jan Raimond Heiniö är folkbokförd i Strängnäs kommun.

Vilket län tillhör Jan Raimond?

Jan Raimond Heiniö är folkbokförd i Södermanlands län.