Islam Raed Farhan Farhan, 23 år, bor i en bostadsrätt på adressen Tenorgatan 10 lgh 1004, 215 74 i Malmö. Islam Raed Farhan har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Islam Raed Farhan bor tillsammans med Ali Rahimi 29 år.

Nästa födelsedag för Islam Raed Farhan infaller den 16:e februari (24 år).

Personinformation

Personnummer:
20030216-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
Saknas
Pensionera

Har du koll på din pension?

Jämför avgifter

Adress

Islam Raed Farhan Farhan
Tenorgatan 10 lgh 1004
215 74 Malmö
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Islam Raed Farhan Farhan äger inga fordon.

Vad kostar din bilförsäkring? Se ditt pris

Framgångsakademin
Sunweb
Wolt
Erbjudanden och rabatter för dig som är medlem Bland annat hos Framgångsakademin, Sunweb och Wolt. Medlemskapet är gratis. Bli medlem gratis

Ekonomikollen för Tenorgatan

På Islam Raed Farhans gata tjänar man i snitt 247 213 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 20 601 kr. I Malmö tjänar man i snitt 21 087 kr per månad.

På Islam Raed Farhans gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Malmö. I Malmö har 6,8 % av alla personer en anmärkning.

I Malmö finns det 130 766 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 20 758 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Malmö är 2 714 486 043 kr.

Räkna på ett lån

I samarbete med Enklare

Enklare
250 000 kr
5 000 kr 800 000 kr
Lånetid
12 år
1 år 20 år

Att låna kostar pengar! Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.

I samarbete med Enklare. Genom att skicka in ansökan godkänner du att vi delar dina uppgifter med Enklare samt användaravtalet och integritetspolicy.

Räkneexempel: Annuitetslån 12 år, belopp 400 000 kr, rörlig ränta 7,99 %, uppläggningskostnad 400 kr, aviavgift 20 kr, ger en effektiv ränta på 8,41 %. Totalt belopp att återbetala 626 457 kr, fördelat på 144 återbetalningar, ger en månadskostnad på 4 348 kr. Återbetalningstid 1-20 år. Maximala räntan är 22,00 %. Räntespann mellan: 4,50 - 22,00 %. Uppdaterat 2025-08-15.

Information om Islam Raed Farhan Farhan

Namnregistrering

Personnamn
Islam Raed Farhan Farhan
Förnamn
Islam Raed Farhan
Tilltalsnamn
Islam Raed Farhan
Efternamn
Farhan
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Tenorgatan 10 lgh 1004
Postnummer
215 74
Postort
Malmö
Kommun
Malmö kommun (1280)
Län
Skåne län (12)

Särskild postadress

Islam Raed Farhan Farhan saknar särskild postadress.

Islam Raed Farhan Farhans bostad på Tenorgatan 10Denna bostad är ej verifierad

En bostadsrätt på 59 m²

Islam Raed Farhan Farhan på Tenorgatan 10 lgh 1004 bor i En bostadsrätt på 59 m². Bostaden i Malmö ligger i Malmö kommun.

Bostadsrätt
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
1004
Gatuadress
Tenorgatan 10
Postort
Malmö
Län
Skåne län
Kommun
Malmö kommun
Fakta
Boyta
59 m²
Biarea
Tomtarea
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Avgift
Varmvatten ingår i hyran
Renovering
Byggår
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Badrum, senaste renovering
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Gemensam tvättstuga
Annat
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Förråd
Cykelförråd
Hiss
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Tenorgatan 10 lgh 1004 i Malmö

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Islam Raed Farhans grannar | 20 st

Nedan visas de personer som bor i samma trapphus som Islam Raed Farhan Farhan på Tenorgatan 10 i Malmö. Klicka på en våning för att visa personerna. Klicka på namnen för att få veta mer om personerna.

Våning 1

Lägenhet
Granne
Dörr 1 från vänster
Dörr 1 från vänster
Dörr 2 från vänster
Dörr 2 från vänster
Dörr 3 från vänster
Dörr 3 från vänster
Dörr 4 från vänster
Dörr 4 från vänster
Dörr 4 från vänster
Dörr 5 från vänster

Entréplan

Lägenhet
Granne
Dörr 1 från vänster
Dörr 1 från vänster
Dörr 1 från vänster
Dörr 2 från vänster
Dörr 3 från vänster
Dörr 3 från vänster
Dörr 4 från vänster
Dörr 4 från vänster
Dörr 5 från vänster
Dörr 5 från vänster

I trapphuset bor 20 personer (16 år eller äldre) i 10 lägenheter fördelade på 2 våningsplan. Islam Raed Farhan Farhan bor på entréplan, dörr 4 från vänster.

Händelser och brott i Malmö

Polisen har rapporterat 323 händelser i Malmö, där Islam Raed Farhan Farhan bor, de senaste 6 månaderna.

140
Våld och hot
15
Inbrott och stöld
35
Bränder
120
Trafik
13
Övriga brott

Senaste händelserna i Malmö

  • Trafikolycka

    5 november, 18:13

    Påkörd person, Lindängen.

    Läs mer
  • Trafikolycka

    5 november, 10:26

    Olycka på Pågatågstationen i Hyllie.

    Läs mer
  • Misshandel

    5 november, 06:26

    Misshandel i relation.

    Läs mer
  • Trafikolycka, personskada

    3 november, 19:42

    Person påkörd, Amiralsgatan.

    Läs mer
  • Misshandel

    3 november, 08:58

    Kvinna anhållen, Malmö.

    Läs mer
  • Olaga hot

    2 november, 19:31

    Bråk i bostad.

    Läs mer

Källa: Polismyndigheten.

Telefonnummer till Islam Raed Farhan Farhan

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Islam Raed Farhan Farhan, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Islam Raed Farhan Farhan?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Islam Raed Farhans jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Islam Raed Farhan Farhan saknar bolagsengagemang.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Islam Raed Farhan Farhan är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Islam Raed Farhan Farhan saknar personkopplingar.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av Merinfo

Ett gratis konto ger dig fler sökningar, verktyg för dina egna uppgifter och erbjudanden från våra partners.

  • Fler sökningar per dag
  • Se fullständiga personnummer
  • Hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer
  • Erbjudanden och rabatter från våra partners

Vanliga frågor om Islam Raed Farhan Farhan

Var bor Islam Raed Farhan?

Islam Raed Farhan Farhan är folkbokförd på Tenorgatan 10 lgh 1004 i Malmö.

Hur gammal är Islam Raed Farhan?

Islam Raed Farhan Farhan är 23 år och är född den 16 februari 2003. Han fyller 24 år den 16 februari 2027.

Har Islam Raed Farhan några bolagsengagemang?

Islam Raed Farhan Farhan har inga bolagsengagemang.

Äger Islam Raed Farhan några fordon?

Islam Raed Farhan Farhan har inga registrerade fordon.

Är Islam Raed Farhan gift?

Islam Raed Farhan Farhan är ogift.

Vilket telefonnummer har Islam Raed Farhan?

Vi har inga registrerade telefonnummer för Islam Raed Farhan Farhan. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.

I vilken kommun är Islam Raed Farhan folkbokförd?

Islam Raed Farhan Farhan är folkbokförd i Malmö kommun.

Vilket län tillhör Islam Raed Farhan?

Islam Raed Farhan Farhan är folkbokförd i Skåne län.