Per Benjamin Franz, 45 år, bor i ett småhus på adressen Kattisavan 37, 921 96 i Lycksele. Benjamin har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Benjamin bor tillsammans med Liza Franz 45 år.

Nästa födelsedag för Benjamin infaller den 4:e april (46 år).

Personinformation

Personnummer:
19810404-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad Benjamin tjänar?

Kolla Benjamins lön anonymt

Adress

Per Benjamin Franz
Kattisavan 37
921 96 Lycksele
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Kattisavan

På Benjamins gata tjänar man i snitt 264 393 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 22 033 kr. I Lycksele tjänar man i snitt 23 976 kr per månad.

På Benjamins gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Lycksele. I Lycksele har 5 % av alla personer en anmärkning.

I Lycksele finns det 3 489 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 12 760 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Lycksele är 44 519 705 kr.

Information om Benjamin Franz

Födelsedag och namnsdag

Benjamin fyller 46 år lördag 4:e april. Benjamin har namnsdag 1:a augusti28:e december.

Ratsit

Vill du veta vad Benjamin tjänar?

Kolla Benjamins lön anonymt

Det visste du inte om Benjamin

Det finns 5 personer i Lycksele som heter Benjamin (511:e vanligaste) och 4 388 personer i Sverige (488:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Benjamin i Lycksele är 22 år och i Sverige 27 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Per Benjamin Franz
Förnamn
Per Benjamin
Tilltalsnamn
Benjamin
Efternamn
Franz
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Kattisavan 37
Postnummer
921 96
Postort
Lycksele
Kommun
Lycksele kommun (2481)
Län
Västerbottens län (24)

Särskild postadress

Benjamin Franz saknar särskild postadress.

Benjamin Franzs bostad på Kattisavan 37Denna bostad är ej verifierad

Ett småhus på 193+30 m²

Per Benjamin Franz på Kattisavan 37 bor i Ett småhus193 m² + 30 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Lycksele byggdes år 1929 och ligger i Lycksele kommun.

Småhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Kattisavan 37
Postort
Lycksele
Län
Västerbottens län
Kommun
Lycksele kommun
Fakta
Boyta
193 m²
Biarea
30 m²
Tomtarea
3 055 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
1929
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Kattisavan 37 i Lycksele

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
7ett Reklam & Profil
Enskild firma
7ett Reklam & Profil AB
Aktiebolag
Lizben Holding AB
Aktiebolag

Fordon på adressen

Telefonnummer till Benjamin Franz

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Benjamin Franz, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Benjamin Franz?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Benjamins jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Benjamin Franz har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är J. Hammarstedt Fastighets AB.

Bolag
J. Hammarstedt Fastighets AB
Styrelsesuppleant
Lizben Holding AB
Styrelsesuppleant

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Benjamin Franz är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Benjamin Franz har 2 personkopplingar, varav 1 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 46 år.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner