Lars William Jonsson, 32 år, bor i ett radhus/parhus på adressen Fårfiolsvägen 12, 586 66 i Linköping. William har inga telefonnummer eller mobilnummer.

William bor tillsammans med Caroline Bernhardsson 33 år.

Nästa födelsedag för William infaller den 1:a augusti (33 år).

Nummer+ Plus
Nyhet

William Jonsson har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.

Personinformation

Personnummer:
19930801-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad William tjänar?

Kolla Williams lön anonymt

Adress

Lars William Jonsson
Fårfiolsvägen 12
586 66 Linköping
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Fårfiolsvägen

På Williams gata tjänar man i snitt 319 542 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 628 kr. I Linköping tjänar man i snitt 24 401 kr per månad.

På Williams gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Linköping. I Linköping har 3,9 % av alla personer en anmärkning.

I Linköping finns det 31 445 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 829 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Linköping är 623 528 663 kr.

Information om William Jonsson

Födelsedag och namnsdag

William fyller 33 år söndag 1:a augusti. William har namnsdag 6:e april10:e augusti.

Ratsit

Vill du veta vad William tjänar?

Kolla Williams lön anonymt

Det visste du inte om William

Det finns 147 personer i Linköping som heter William (269:e vanligaste) och 15 471 personer i Sverige (218:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla William i Linköping är 35 år och i Sverige 35 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Lars William Jonsson
Förnamn
Lars William
Tilltalsnamn
William
Efternamn
Jonsson
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Fårfiolsvägen 12
Postnummer
586 66
Postort
Linköping
Kommun
Linköpings kommun (0580)
Län
Östergötlands län (05)

Särskild postadress

William Jonsson saknar särskild postadress.

William Jonssons bostad på Fårfiolsvägen 12Denna bostad är ej verifierad

Ett radhus/parhus på 123 m²

Lars William Jonsson på Fårfiolsvägen 12 bor i Ett radhus/parhus123 m². Huset i Linköping byggdes år 1979 och ligger i Linköpings kommun.

Radhus/Parhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Fårfiolsvägen 12
Postort
Linköping
Län
Östergötlands län
Kommun
Linköpings kommun
Fakta
Boyta
123 m²
Biarea
Tomtarea
183 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
1979
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Fårfiolsvägen 12 i Linköping

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Telefonnummer till William Jonsson

William Jonsson saknar registrerade telefonnummer. Är du William Jonsson? Föreslå ändringar
Hittar du inget telefonnummer till William?

William har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.

Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Williams jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

William Jonsson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Tekniska verken i Linköping AB (publ).

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

William Jonsson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

William Jonsson har 22 personkopplingar, varav 14 st är män, 8 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 63 år.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner