Janke Jan Filip Wikholm, 76 år, bor på adressen Stureplatån 14 bv, 181 32 i Lidingö. Janke har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Janke bor tillsammans med Margaretha Wikholm 77 år.
Nästa födelsedag för Janke infaller den 30:e december (77 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19491230-XXXX
- Civilstatus:
- Gift
- Telefonnummer:
- Saknas
Vill du veta vad Janke tjänar?
Kolla Jankes lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Stureplatån
På Jankes gata tjänar man i snitt 587 340 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 48 945 kr. I Lidingö tjänar man i snitt 40 629 kr per månad.
På Jankes gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Lidingö. I Lidingö har 3,3 % av alla personer en anmärkning.
I Lidingö finns det 6 569 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 64 014 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Lidingö är 420 504 823 kr.
Information om Janke Wikholm
Födelsedag och namnsdag
Janke fyller 77 år fredag 30:e december. Janke har namnsdag 11:e januari, 2:a maj.
Vill du veta vad Janke tjänar?
Kolla Jankes lön anonymtDet visste du inte om Janke
Det finns 1 personer i Lidingö som heter Janke (2640:e vanligaste) och 18 personer i Sverige (16066:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Janke i Lidingö är 65 år och i Sverige 42 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Horace Engdahl
Litteraturvetare 77 år
-
Magnus Norberg
Skådespelare 56 år
-
Frida Hyvönen
Artist 48 år
-
Sara Granér
Serietecknare 45 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Janke Jan Filip Wikholm
- Förnamn
- Janke Jan Filip
- Tilltalsnamn
- Janke
- Efternamn
- Wikholm
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Stureplatån 14 bv
- Postnummer
- 181 32
- Postort
- Lidingö
- Kommun
- Lidingö kommun (0186)
- Län
- Stockholms län (01)
Särskild postadress
Janke Wikholm saknar särskild postadress.
Janke Wikholms bostad på Stureplatån 14 bv
Vi saknar information om Jankes bostad på Stureplatån 14 bv i Lidingö, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Stureplatån 14 bv?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Stureplatån 14 bv i Lidingö
Personer som bor på adressen
-
Cecilia Margaretha Wikholm
Ålder: 77
-
Janke Jan Filip Wikholm
Ålder: 76
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Telefonnummer till Janke Wikholm
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Janke Wikholm, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Jankes jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Janke Wikholm har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Janke Wikholm AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Janke Wikholm är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 100 000 kr i 1 av de bolag som Janke Wikholm äger eller kontrollerar.
Janke Wikholms utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 51 000 kr och som mest 75 000 kr beroende på exakt ägande.
För de två senaste åren 2024–2025 har Janke Wikholms sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 255 000 kr och 375 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Janke Wikholm har 2 personkopplingar, varav 2 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 52 år.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!