Lars Gunnar Andersen, 68 år, bor i en hyresrätt på adressen Bergsslingan 3 A, 443 36 i Lerum. Lars Gunnar har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-379 36 89.

Lars Gunnar bor tillsammans med Elisabeth Andersen 73 år.

Nästa födelsedag för Lars Gunnar infaller den 31:a december (69 år).

Personinformation

Personnummer:
19571231-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
1 st · Visa alla
Pensionera

Har du koll på din pension?

Jämför avgifter

Adress

Lars Gunnar Andersen
Bergsslingan 3 A
443 36 Lerum
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Storytel
Hello Fresh
Sunweb
Erbjudanden och rabatter för dig som är medlem Bland annat hos Storytel, Hello Fresh och Sunweb. Medlemskapet är gratis. Bli medlem gratis

Ekonomikollen för Bergsslingan

På Lars Gunnars gata tjänar man i snitt 378 717 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 31 560 kr. I Lerum tjänar man i snitt 32 902 kr per månad.

På Lars Gunnars gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Lerum. I Lerum har 2,2 % av alla personer en anmärkning.

I Lerum finns det 1 882 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 20 527 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Lerum är 38 632 037 kr.

Information om Lars Gunnar Andersen

Födelsedag och namnsdag

Lars Gunnar fyller 69 år tisdag 31:a december. Lars Gunnar har namnsdag 9:e januari,  10:e augusti.

Ratsit

Vill du veta vad Lars Gunnar tjänar?

Kolla Lars Gunnars lön anonymt

Kändisar som fyller år samma dag

momondo

Dags att planera nästa resa?

Jämför flyg, hotell och paketresor
TryggaMäklare

Funderar du på att sälja din bostad?

Jämför mäklare kostnadsfritt

Namnregistrering

Personnamn
Lars Gunnar Andersen
Förnamn
Lars Gunnar
Tilltalsnamn
Lars Gunnar
Efternamn
Andersen
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Bergsslingan 3 A
Postnummer
443 36
Postort
Lerum
Kommun
Lerums kommun (1441)
Län
Västra Götalands län (14)

Särskild postadress

Lars Gunnar Andersen saknar särskild postadress.

Lars Gunnar Andersens bostad på Bergsslingan 3 ADenna bostad är ej verifierad

En hyresrätt på 87 m²

Lars Gunnar Andersen på Bergsslingan 3 A bor i En hyresrätt på 87 m². Bostaden i Lerum ligger i Lerums kommun.

Hyresrätt
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Bergsslingan 3 A
Postort
Lerum
Län
Västra Götalands län
Kommun
Lerums kommun
Fakta
Boyta
87 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Månadshyra
Varmvatten ingår i hyran
Renovering
Byggår
Kök, senaste renovering
Badrum, senaste renovering
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Gemensam tvättstuga
Annat
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Cykelförråd
Hiss
Parkering
Laddbox för elbil
Förråd

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Bergsslingan 3 A i Lerum

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
Textila Inredningar By Andersen AB
Aktiebolag

Fordon på adressen

Telefonnummer till Lars Gunnar Andersen

Är du Lars Gunnar Andersen? Föreslå ändringar

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Andra format av samma telefonnummer till Lars Gunnar Andersen

+46703793689 0046703793689 0703793689 +46 703793689 tlf 703793689 +46 70 379 36 89 +4670 379 36 89 070-379 36 89 070-3793689

Lars Gunnars jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Lars Gunnar Andersen har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Textila Inredningar By Andersen AB.

Bolag

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Lars Gunnar Andersen är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Lars Gunnar Andersen har 1 personkopplingar, varav 0 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 73 år.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av Merinfo

Ett gratis konto ger dig fler sökningar, verktyg för dina egna uppgifter och erbjudanden från våra partners.

  • Fler sökningar per dag
  • Se fullständiga personnummer
  • Hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer
  • Erbjudanden och rabatter från våra partners

Vanliga frågor om Lars Gunnar Andersen

Var bor Lars Gunnar?

Lars Gunnar Andersen är folkbokförd på Bergsslingan 3 A i Lerum.

Hur gammal är Lars Gunnar?

Lars Gunnar Andersen är 68 år och är född den 31 december 1957. Han fyller 69 år den 31 december 2026.

Har Lars Gunnar några bolagsengagemang?

Lars Gunnar Andersen har 1 bolagsengagemang i Textila Inredningar By Andersen AB. Se alla bolagsengagemang.

Äger Lars Gunnar några fordon?

Lars Gunnar Andersen har 5 registrerade fordon, bland annat en vit Ducati Multistrada 1200 2016. Se alla fordon i bilregistret.

Är Lars Gunnar gift?

Lars Gunnar Andersen är gift.

Vilket telefonnummer har Lars Gunnar?

Lars Gunnar Andersen har telefonnumret 070-379 36 89. Se alla telefonnummer.

I vilken kommun är Lars Gunnar folkbokförd?

Lars Gunnar Andersen är folkbokförd i Lerums kommun.

Vilket län tillhör Lars Gunnar?

Lars Gunnar Andersen är folkbokförd i Västra Götalands län.