Eva Helena Ragnarsson, 58 år, bor i ett kedjehus/parhus på adressen Sjövindsgatan 2, 434 34 i Kungsbacka. Helena har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Helena bor tillsammans med Lasse Ragnarsson 58 år.

Nästa födelsedag för Helena infaller den 20:e februari (59 år).

Nummer+ Plus
Nyhet

Helena Ragnarsson har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.

Personinformation

Personnummer:
19680220-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad Helena tjänar?

Kolla Helenas lön anonymt

Adress

Eva Helena Ragnarsson
Sjövindsgatan 2
434 34 Kungsbacka
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Kungsbacka

I Kungsbacka tjänar man i snitt 344 040 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 28 670 kr. I Kungsbacka kommun tjänar man i snitt 31 367 kr per månad.

I Kungsbacka har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Kungsbacka kommun. I Kungsbacka har 3,2 % av alla personer en anmärkning.

I Kungsbacka finns det 5 444 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 25 390 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Kungsbacka kommun är 471 467 523 kr.

Information om Helena Ragnarsson

Födelsedag och namnsdag

Helena fyller 59 år tisdag 20:e februari. Helena har namnsdag 31:a juli24:e december.

Ratsit

Vill du veta vad Helena tjänar?

Kolla Helenas lön anonymt

Det visste du inte om Helena

Det finns 219 personer i Kungsbacka som heter Helena (48:e vanligaste) och 75 505 personer i Sverige (40:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Helena i Kungsbacka är 44 år och i Sverige 45 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Eva Helena Ragnarsson
Förnamn
Eva Helena
Tilltalsnamn
Helena
Efternamn
Ragnarsson
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Sjövindsgatan 2
Postnummer
434 34
Postort
Kungsbacka
Kommun
Kungsbacka kommun (1384)
Län
Hallands län (13)

Särskild postadress

Helena Ragnarsson saknar särskild postadress.

Helena Ragnarssons bostad på Sjövindsgatan 2Denna bostad är ej verifierad

Ett kedjehus/parhus på 154+20 m²

Eva Helena Ragnarsson på Sjövindsgatan 2 bor i Ett kedjehus/parhus154 m² + 20 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Kungsbacka byggdes år 1974 och ligger i Kungsbacka kommun.

Kedjehus/Parhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Sjövindsgatan 2
Postort
Kungsbacka
Län
Hallands län
Kommun
Kungsbacka kommun
Fakta
Boyta
154 m²
Biarea
20 m²
Tomtarea
533 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
1974
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Sjövindsgatan 2 i Kungsbacka

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Telefonnummer till Helena Ragnarsson

Helena Ragnarsson saknar registrerade telefonnummer. Är du Helena Ragnarsson? Föreslå ändringar
Hittar du inget telefonnummer till Helena?

Helena har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.

Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Helenas jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Helena Ragnarsson saknar bolagsengagemang.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Helena Ragnarsson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Helena Ragnarsson saknar personkopplingar.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner