Alf Rune Assmundsson, 71 år, bor i ett småhus på adressen Sonnboviken 41, 775 96 i Krylbo. Alf Rune har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 0226-536 93.
Alf Rune bor tillsammans med Evy Christina Assmundsson 68 år.
Nästa födelsedag för Alf Rune infaller den 7:e juli (72 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19540707-XXXX
- Civilstatus:
- Gift
- Telefonnummer:
- 1 st · Visa alla
Vill du veta vad Alf Rune tjänar?
Kolla Alf Runes lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Krylbo
I Krylbo tjänar man i snitt 263 028 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 21 919 kr. I Avesta kommun tjänar man i snitt 23 585 kr per månad.
I Krylbo har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Avesta kommun. I Krylbo har 9 % av alla personer en anmärkning.
I Krylbo finns det 3 098 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 18 832 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Avesta kommun är 231 243 309 kr.
Information om Alf Rune Assmundsson
Födelsedag och namnsdag
Alf Rune fyller 72 år onsdag 7:e juli. Alf Rune har namnsdag 21:a juni, 24:e november.
Vill du veta vad Alf Rune tjänar?
Kolla Alf Runes lön anonymtKändisar som fyller år samma dag
-
Carl Rolf Ekéus
Radiopratare 90 år
-
Michael Wolf
Vd 62 år
-
Maria Helene Akraka
Friidrottare 59 år
-
Nanna Jansson
Ishockeyspelare 42 år
-
Shima Niavarani
Regissör 40 år
-
Veronica Wagner
Gymnast 38 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Alf Rune Assmundsson
- Förnamn
- Alf Rune
- Tilltalsnamn
- Alf Rune
- Efternamn
- Assmundsson
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Sonnboviken 41
- Postnummer
- 775 96
- Postort
- Krylbo
- Kommun
- Avesta kommun (2084)
- Län
- Dalarnas län (20)
Särskild postadress
Alf Rune Assmundsson saknar särskild postadress.
Alf Rune Assmundssons bostad på Sonnboviken 41
Alf Rune Assmundsson på Sonnboviken 41 bor i Ett småhus på 84 m². Huset i Krylbo byggdes år 1981 och ligger i Avesta kommun.
- Lägenhetsnummer
- Gatuadress
- Sonnboviken 41
- Postort
- Krylbo
- Län
- Dalarnas län
- Kommun
- Avesta kommun
- Boyta
- 84 m²
- Biarea
- Tomtarea
- 1 875 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Driftkostnad
- Byggår
- 1981
- Senaste om-/tillbyggnad
- 1985
- Kök, senaste renovering
- Tak, senaste omläggning
- Badrum, senaste renovering
- Fasad, senaste ommålning
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Vatten & avlopp
- Fasad, material
- Tak, material
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Sonnboviken 41 i Krylbo
Personer som bor på adressen
-
Alf Rune Assmundsson
Ålder: 71
-
Evy Christina Assmundsson
Ålder: 68
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Telefonnummer till Alf Rune Assmundsson
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Alf Rune Assmundsson
Alf Runes jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Alf Rune Assmundsson har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Avesta Elcenter AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Alf Rune Assmundsson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 250 000 kr i 1 av de bolag som Alf Rune Assmundsson äger eller kontrollerar.
Alf Rune Assmundssons utdelning var 250 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2024–2025 har Alf Rune Assmundssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 500 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Alf Rune Assmundsson har 11 personkopplingar, varav 8 st är män, 3 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 65 år.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!