Leonard Balan, 54 år, bor i ett småhus på adressen Parkvägen 19, 291 43 i Kristianstad. Leonard har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Leonard bor tillsammans med Svetlana Balan 55 år och Alexandru Balan 19 år.
Nästa födelsedag för Leonard infaller den 5:e mars (55 år).
Fordonsinnehav
Ekonomikollen för Parkvägen
På Leonards gata tjänar man i snitt 401 958 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 33 496 kr. I Kristianstad tjänar man i snitt 22 233 kr per månad.
På Leonards gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Kristianstad. I Kristianstad har 5,7 % av alla personer en anmärkning.
I Kristianstad finns det 15 763 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 139 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Kristianstad är 301 680 505 kr.
Information om Leonard Balan
Födelsedag och namnsdag
Leonard fyller 55 år söndag 5:e mars. Leonard har namnsdag 28:e september.
Vill du veta vad Leonard tjänar?
Kolla Leonards lön anonymtDet visste du inte om Leonard
Det finns 11 personer i Kristianstad som heter Leonard (735:e vanligaste) och 3 806 personer i Sverige (531:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Leonard i Kristianstad är 38 år och i Sverige 46 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Charlotte Engberg
Artist 63 år
-
Sanna Erica Bråding
Programledare 46 år
-
Hanna Alström
Skådespelerska 45 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Leonard Balan
- Förnamn
- Leonard
- Tilltalsnamn
- Leonard
- Efternamn
- Balan
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Parkvägen 19
- Postnummer
- 291 43
- Postort
- Kristianstad
- Kommun
- Kristianstads kommun (1290)
- Län
- Skåne län (12)
Särskild postadress
Leonard Balan saknar särskild postadress.
Leonard Balans bostad på Parkvägen 19
Leonard Balan på Parkvägen 19 bor i Ett småhus på 110 m² + 100 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Kristianstad byggdes år 1989 och ligger i Kristianstads kommun.
- Lägenhetsnummer
- Gatuadress
- Parkvägen 19
- Postort
- Kristianstad
- Län
- Skåne län
- Kommun
- Kristianstads kommun
- Boyta
- 110 m²
- Biarea
- 100 m²
- Tomtarea
- 1 058 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Driftkostnad
- Byggår
- 1989
- Senaste om-/tillbyggnad
- Kök, senaste renovering
- Tak, senaste omläggning
- Badrum, senaste renovering
- Fasad, senaste ommålning
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Vatten & avlopp
- Fasad, material
- Tak, material
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Parkvägen 19 i Kristianstad
Personer som bor på adressen
-
Leonard Balan
Ålder: 54
-
Svetlana Balan
Ålder: 55
-
Alexandru Balan
Ålder: 19
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Leonard Balan
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Leonard Balan, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Leonards jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Leonard Balan har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är ORTOBAL AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Leonard Balan är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Leonard Balan har 1 personkopplingar, varav 0 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 55 år.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!
Vanliga frågor om Leonard Balan
Var bor Leonard?
Leonard Balan är folkbokförd på Parkvägen 19 i Kristianstad.
Hur gammal är Leonard?
Leonard Balan är 54 år och är född den 5 mars 1972. Han fyller 55 år den 5 mars 2027.
Har Leonard några bolagsengagemang?
Leonard Balan har 2 bolagsengagemang, bland annat i ORTOBAL AB. Se alla bolagsengagemang.
Äger Leonard några fordon?
Leonard Balan har 1 registrerat fordon, en svart Audi Q8. Se alla fordon i bilregistret.
Är Leonard gift?
Leonard Balan är gift.
Vilket telefonnummer har Leonard?
Vi har inga registrerade telefonnummer för Leonard Balan. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.
I vilken kommun är Leonard folkbokförd?
Leonard Balan är folkbokförd i Kristianstads kommun.
Vilket län tillhör Leonard?
Leonard Balan är folkbokförd i Skåne län.