Muhammad Zeeshan, 31 år, bor i en bostadsrätt på adressen Stavangergatan 32 lgh 1001, 164 38 i Kista. Muhammad har flera telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 076-757 38 42 samt 076-336 31 47.
Muhammad bor tillsammans med Muhammad Imran 43 år, Shamim Akhtar 35 år och Razaib Khan 42 år.
Nästa födelsedag för Muhammad infaller den 29:e oktober (32 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19951029-XXXX
- Civilstatus:
- Gift
- Telefonnummer:
- 2 st · Visa alla
Har du koll på din pension?
Jämför avgifterFordonsinnehav
Muhammad Zeeshan äger inga fordon.
Vad kostar din bilförsäkring?
Ekonomikollen för Stavangergatan
På Muhammads gata tjänar man i snitt 239 421 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 19 952 kr. I Kista tjänar man i snitt 19 530 kr per månad.
På Muhammads gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Kista. I Kista har 7 % av alla personer en anmärkning.
I Kista finns det 16 312 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 22 979 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Kista är 374 836 605 kr.
Information om Muhammad Zeeshan
Födelsedag och namnsdag
Muhammad fyller 32 år fredag 29:e oktober.
Vill du veta vad Muhammad tjänar?
Kolla Muhammads lön anonymtDet visste du inte om Muhammad
Det finns 52 personer i Kista som heter Muhammad (108:e vanligaste) och 1 674 personer i Sverige (831:a vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Muhammad i Kista är 35 år och i Sverige 34 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Barbro Larsson
Programledare 70 år
-
Mats Gustafsson
Musiker 62 år
-
Maria Möller
Artist 61 år
-
John Toralf Nilsson
Skådespelare 60 år
-
Ellenor Pierre
Dokusåpadeltagare 53 år
-
Andreas Johannes Ekström
Journalist 51 år
-
Nisti Stêrk
Manusförfattare 49 år
-
Eric Saade
Artist 36 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Muhammad Zeeshan
- Förnamn
- Muhammad
- Tilltalsnamn
- Muhammad
- Efternamn
- Zeeshan
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Stavangergatan 32 lgh 1001
- Postnummer
- 164 38
- Postort
- Kista
- Kommun
- Stockholms kommun (0180)
- Län
- Stockholms län (01)
Särskild postadress
Muhammad Zeeshan saknar särskild postadress.
Muhammad Zeeshans bostad på Stavangergatan 32
Muhammad Zeeshan på Stavangergatan 32 lgh 1001 bor i En bostadsrätt på 76 m². Bostaden i Kista ligger i Stockholms kommun.
- Lägenhetsnummer
- 1001
- Gatuadress
- Stavangergatan 32
- Postort
- Kista
- Län
- Stockholms län
- Kommun
- Stockholms kommun
- Boyta
- 76 m²
- Biarea
- Tomtarea
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Avgift
- Varmvatten ingår i hyran
- Byggår
- Senaste om-/tillbyggnad
- Kök, senaste renovering
- Badrum, senaste renovering
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Gemensam tvättstuga
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Förråd
- Cykelförråd
- Hiss
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Stavangergatan 32 lgh 1001 i Kista
Personer som bor på adressen
-
Muhammad Imran
Ålder: 43
-
Muhammad Zeeshan
Ålder: 31
-
Shamim Akhtar
Ålder: 35
-
Razaib Khan
Ålder: 42
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Muhammads grannar | 28 st
Nedan visas de personer som bor i samma trapphus som Muhammad Zeeshan på Stavangergatan 32 i Kista. Klicka på en våning för att visa personerna. Klicka på namnen för att få veta mer om personerna.
Våning 5
Våning 4
Våning 3
Våning 2
Våning 1
Entréplan
I trapphuset bor 28 personer (16 år eller äldre) i 11 lägenheter fördelade på 6 våningsplan. Muhammad Zeeshan bor på entréplan, dörr 1 från vänster.
Händelser och brott i Stockholm
Polisen har rapporterat 441 händelser i Stockholm, där Muhammad Zeeshan bor, de senaste 6 månaderna.
- 184
- Våld och hot
- 46
- Inbrott och stöld
- 40
- Bränder
- 104
- Trafik
- 67
- Övriga brott
Senaste händelserna i Stockholm
-
Rattfylleri
4 november, 01:22En bilförare som kontrolleras i Hässelby misstänks för grov olovlig körning och drograttfylleri. Mannen tas med för provtagning.
Läs mer -
Skadegörelse
4 november, 00:12En man ses gå på Södermalm och slå på bilar. Mannen omhändertas för tillnyktring och en anmälan om skadegörelse skrivs.
Läs mer -
Stöld
3 november, 21:07Polisen får in ett samtal om ett försök till inbrott i en container på Kungsholmen.
Läs mer -
Rattfylleri
3 november, 12:16En bilist får körkortet omhändertaget efter att ha blåst positivt i polisens sållningsinstrument vid en kontroll i Värtahamnen.
Läs mer -
Ofredande/förargelse
3 november, 02:09Samtal inkom från en restaurang på Norrmalm där bråk uppstått.
Läs mer -
Brand
2 november, 16:42Brand i flerbostadshus i Tensta.
Läs mer
Källa: Polismyndigheten.
Telefonnummer till Muhammad Zeeshan
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Muhammad Zeeshan
Muhammads jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Muhammad Zeeshan har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är FinFlow Consulting AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Muhammad Zeeshan är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Muhammad Zeeshan har 2 personkopplingar, varav 2 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 37 år.
Helt kostnadsfritt
Bli medlem och få ut mer av Merinfo
Ett gratis konto ger dig fler sökningar, verktyg för dina egna uppgifter och erbjudanden från våra partners.
- Fler sökningar per dag
- Se fullständiga personnummer
- Hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer
- Erbjudanden och rabatter från våra partners
Vanliga frågor om Muhammad Zeeshan
Var bor Muhammad?
Muhammad Zeeshan är folkbokförd på Stavangergatan 32 lgh 1001 i Kista.
Hur gammal är Muhammad?
Muhammad Zeeshan är 31 år och är född den 29 oktober 1995. Han fyller 32 år den 29 oktober 2027.
Har Muhammad några bolagsengagemang?
Muhammad Zeeshan har 1 bolagsengagemang i FinFlow Consulting AB. Se alla bolagsengagemang.
Äger Muhammad några fordon?
Muhammad Zeeshan har inga registrerade fordon.
Är Muhammad gift?
Muhammad Zeeshan är gift.
Vilket telefonnummer har Muhammad?
Muhammad Zeeshan har flera registrerade telefonnummer, bland annat 076-757 38 42. Se alla telefonnummer.
I vilken kommun är Muhammad folkbokförd?
Muhammad Zeeshan är folkbokförd i Stockholms kommun.
Vilket län tillhör Muhammad?
Muhammad Zeeshan är folkbokförd i Stockholms län.