Lars-Erik Fritioff, 80 år, bor i en hyresrätt på adressen Södra Parkgatan 13 B lgh 1102, 524 30 i Herrljunga. Lars-Erik har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Lars-Erik bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.

Nästa födelsedag för Lars-Erik infaller den 9:e april (81 år).

Nummer+ Plus
Nyhet

Lars-Erik Fritioff har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.

Personinformation

Personnummer:
19460409-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad Lars-Erik tjänar?

Kolla Lars-Eriks lön anonymt

Adress

Lars-Erik Fritioff
Södra Parkgatan 13 B lgh 1102
524 30 Herrljunga
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Södra Parkgatan

På Lars-Eriks gata tjänar man i snitt 255 834 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 21 320 kr. I Herrljunga tjänar man i snitt 22 934 kr per månad.

På Lars-Eriks gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Herrljunga. I Herrljunga har 5,5 % av alla personer en anmärkning.

I Herrljunga finns det 2 330 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 12 852 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Herrljunga är 29 944 995 kr.

Information om Lars-Erik Fritioff

Födelsedag och namnsdag

Lars-Erik fyller 81 år tisdag 9:e april. Lars-Erik har namnsdag 18:e maj10:e augusti.

Ratsit

Vill du veta vad Lars-Erik tjänar?

Kolla Lars-Eriks lön anonymt

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Lars-Erik Fritioff
Förnamn
Lars-Erik
Tilltalsnamn
Lars-Erik
Efternamn
Fritioff
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Södra Parkgatan 13 B lgh 1102
Postnummer
524 30
Postort
Herrljunga
Kommun
Herrljunga kommun (1466)
Län
Västra Götalands län (14)

Särskild postadress

Lars-Erik Fritioff saknar särskild postadress.

Lars-Erik Fritioffs bostad på Södra Parkgatan 13 BDenna bostad är ej verifierad

En hyresrätt på 42 m²

Lars-Erik Fritioff på Södra Parkgatan 13 B lgh 1102 bor i En hyresrätt42 m². Bostaden i Herrljunga ligger i Herrljunga kommun.

Hyresrätt
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
1102
Gatuadress
Södra Parkgatan 13 B
Postort
Herrljunga
Län
Västra Götalands län
Kommun
Herrljunga kommun
Fakta
Boyta
42 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Månadshyra
Varmvatten ingår i hyran
Renovering
Byggår
Kök, senaste renovering
Badrum, senaste renovering
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Gemensam tvättstuga
Annat
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Cykelförråd
Hiss
Parkering
Laddbox för elbil
Förråd

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Södra Parkgatan 13 B lgh 1102 i Herrljunga

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Telefonnummer till Lars-Erik Fritioff

Lars-Erik Fritioff saknar registrerade telefonnummer. Är du Lars-Erik Fritioff? Föreslå ändringar
Hittar du inget telefonnummer till Lars-Erik?

Lars-Erik har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.

Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Lars-Eriks jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Lars-Erik Fritioff har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Föreningen Herrljunga Folkpark Furulund utan personlig ansvarighet.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Lars-Erik Fritioff är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Lars-Erik Fritioff har 17 personkopplingar, varav 7 st är män, 10 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 60 år.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner

Vanliga frågor om Lars-Erik Fritioff

Var bor Lars-Erik?

Lars-Erik Fritioff är folkbokförd på Södra Parkgatan 13 B lgh 1102 i Herrljunga.

Hur gammal är Lars-Erik?

Lars-Erik Fritioff är 80 år och är född den 9 april 1946. Han fyller 81 år den 9 april 2027.

Har Lars-Erik några bolagsengagemang?

Lars-Erik Fritioff har 1 bolagsengagemang i Föreningen Herrljunga Folkpark Furulund utan personlig ansvarighet. Se alla bolagsengagemang.

Äger Lars-Erik några fordon?

Lars-Erik Fritioff har 1 registrerat fordon, en silver Hyundai I20 1.2. Se alla fordon i bilregistret.

Är Lars-Erik gift?

Lars-Erik Fritioff är ogift.

Vilket telefonnummer har Lars-Erik?

Vi har inga registrerade telefonnummer för Lars-Erik Fritioff. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.

I vilken kommun är Lars-Erik folkbokförd?

Lars-Erik Fritioff är folkbokförd i Herrljunga kommun.

Vilket län tillhör Lars-Erik?

Lars-Erik Fritioff är folkbokförd i Västra Götalands län.