Rolf Rune Rennemark, 80 år, bor på adressen Slussen 238, 473 92 i Henån. Rolf Rune har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 0304-374 57.

Rolf Rune bor tillsammans med Lena Rennemark 77 år.

Nästa födelsedag för Rolf Rune infaller den 11:e juli (81 år).

Personinformation

Personnummer:
19450711-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
1 st · Visa alla
Ratsit

Vill du veta vad Rolf Rune tjänar?

Kolla Rolf Runes lön anonymt

Adress

Rolf Rune Rennemark
Slussen 238
473 92 Henån
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Slussen

På Rolf Runes gata tjänar man i snitt 279 046 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 23 254 kr. I Henån tjänar man i snitt 24 567 kr per månad.

På Rolf Runes gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Henån. I Henån har 4,8 % av alla personer en anmärkning.

I Henån finns det 1 582 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 20 852 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Henån är 32 988 252 kr.

Information om Rolf Rune Rennemark

Födelsedag och namnsdag

Rolf Rune fyller 81 år onsdag 11:e juli. Rolf Rune har namnsdag 27:e augusti24:e november.

Ratsit

Vill du veta vad Rolf Rune tjänar?

Kolla Rolf Runes lön anonymt

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Rolf Rune Rennemark
Förnamn
Rolf Rune
Tilltalsnamn
Rolf Rune
Efternamn
Rennemark
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Slussen 238
Postnummer
473 92
Postort
Henån
Kommun
Orust kommun (1421)
Län
Västra Götalands län (14)

Särskild postadress

Rolf Rune Rennemark saknar särskild postadress.

Rolf Rune Rennemarks bostad på Slussen 238Denna bostad är ej verifierad

Vi saknar information om Rolf Runes bostad på Slussen 238 i Henån, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.

Bor du på Slussen 238?

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.

Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Registrerat på Slussen 238 i Henån

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Telefonnummer till Rolf Rune Rennemark

Är du Rolf Rune Rennemark? Föreslå ändringar

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Andra format av samma telefonnummer till Rolf Rune Rennemark

+4630437457 004630437457 030437457 +46 30437457 tlf 30437457 +46 304 374 57 +46304 374 57 0304-374 57 0304-37457

Rolf Runes jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Rolf Rune Rennemark har 7 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Nordiska Skorstensprodukter Aktiebolag.

Bolag
Nordiska Skorstensprodukter Aktiebolag
Ordförande, Styrelseledamot
Johnson Properties AB
Ordförande, Styrelseledamot
NSPGL AB
Ordförande, Styrelseledamot

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Rolf Rune Rennemark är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Rolf Rune Rennemark har 4 personkopplingar, varav 3 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 64 år.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner