Per Arne Olsson, 65 år, bor i ett småhus på adressen Matthias Gülichs gata 5, 254 33 i Helsingborg. Per har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Per bor tillsammans med Eva Olsson 64 år.
Nästa födelsedag för Per infaller den 7:e juli (66 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19610707-XXXX
- Civilstatus:
- Gift
- Telefonnummer:
- Saknas
Vill du veta vad Per tjänar?
Kolla Pers lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Helsingborg
I Helsingborg tjänar man i snitt 285 540 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 23 795 kr. I Helsingborgs kommun tjänar man i snitt 24 785 kr per månad.
I Helsingborg har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Helsingborgs kommun. I Helsingborg har 6,5 % av alla personer en anmärkning.
I Helsingborg finns det 47 377 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 852 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Helsingborgs kommun är 1 173 094 082 kr.
Information om Per Olsson
Födelsedag och namnsdag
Per fyller 66 år fredag 7:e juli. Per har namnsdag 1:a augusti, 4:e augusti.
Vill du veta vad Per tjänar?
Kolla Pers lön anonymtDet visste du inte om Per
Det finns 1 330 personer i Helsingborg som heter Per (14:e vanligaste) och 177 965 personer i Sverige (10:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Per i Helsingborg är 48 år och i Sverige 48 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Carl Rolf Ekéus
Radiopratare 91 år
-
Michael Wolf
Vd 63 år
-
Maria Helene Akraka
Friidrottare 60 år
-
Nanna Jansson
Ishockeyspelare 43 år
-
Shima Niavarani
Regissör 41 år
-
Veronica Wagner
Gymnast 39 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Per Arne Olsson
- Förnamn
- Per Arne
- Tilltalsnamn
- Per
- Efternamn
- Olsson
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Matthias Gülichs gata 5
- Postnummer
- 254 33
- Postort
- Helsingborg
- Kommun
- Helsingborgs kommun (1283)
- Län
- Skåne län (12)
Särskild postadress
Per Olsson saknar särskild postadress.
Per Olssons bostad på Matthias Gülichs gata 5
Per Arne Olsson på Matthias Gülichs gata 5 bor i Ett småhus på 138 m² + 80 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Helsingborg byggdes år 1927 och ligger i Helsingborgs kommun.
- Lägenhetsnummer
- Gatuadress
- Matthias Gülichs gata 5
- Postort
- Helsingborg
- Län
- Skåne län
- Kommun
- Helsingborgs kommun
- Boyta
- 138 m²
- Biarea
- 80 m²
- Tomtarea
- 466 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Driftkostnad
- Byggår
- 1927
- Senaste om-/tillbyggnad
- Kök, senaste renovering
- Tak, senaste omläggning
- Badrum, senaste renovering
- Fasad, senaste ommålning
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Vatten & avlopp
- Fasad, material
- Tak, material
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Matthias Gülichs gata 5 i Helsingborg
Personer som bor på adressen
-
Per Arne Olsson
Ålder: 65
-
Eva Camilla Olsson
Ålder: 64
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Per Olsson
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Per Olsson, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Pers jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Per Olsson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är L1 Program AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Per Olsson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 760 000 kr i 1 av de bolag som Per Olsson äger eller kontrollerar.
Per Olssons utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 197 600 kr och som mest 380 000 kr beroende på exakt ägande.
För de två senaste åren 2024–2025 har Per Olssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 388 960 kr och 748 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Per Olsson har 1 personkopplingar, varav 0 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 64 år.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!