Kenneth Larsen, 62 år, bor i en bostadsrätt på adressen Bärnstensgatan 56 B, 253 61 i Helsingborg. Kenneth har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Kenneth bor tillsammans med Carmen Larsen 52 år och Clara Larsen 18 år.

Nästa födelsedag för Kenneth infaller den 25:e oktober (63 år).

Nummer+ Plus
Nyhet

Kenneth Larsen har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.

Personinformation

Personnummer:
19641025-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
Saknas
Pensionera

Har du koll på din pension?

Jämför avgifter

Adress

Kenneth Larsen
Bärnstensgatan 56 B
253 61 Helsingborg
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Kenneth Larsen äger 1 fordon.

Se alla fordon i bilregistret
Sunweb
Hello Fresh
Wolt
Erbjudanden och rabatter för dig som är medlem Bland annat hos Sunweb, Hello Fresh och Wolt. Medlemskapet är gratis. Bli medlem gratis

Ekonomikollen för Bärnstensgatan

På Kenneths gata tjänar man i snitt 255 281 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 21 273 kr. I Helsingborg tjänar man i snitt 23 795 kr per månad.

På Kenneths gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Helsingborg. I Helsingborg har 6,5 % av alla personer en anmärkning.

I Helsingborg finns det 47 377 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 852 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Helsingborg är 940 507 025 kr.

Räkna på ett lån

I samarbete med Enklare

Enklare
250 000 kr
5 000 kr 800 000 kr
Lånetid
12 år
1 år 20 år

Att låna kostar pengar! Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.

I samarbete med Enklare. Genom att skicka in ansökan godkänner du att vi delar dina uppgifter med Enklare samt användaravtalet och integritetspolicy.

Räkneexempel: Annuitetslån 12 år, belopp 400 000 kr, rörlig ränta 7,99 %, uppläggningskostnad 400 kr, aviavgift 20 kr, ger en effektiv ränta på 8,41 %. Totalt belopp att återbetala 626 457 kr, fördelat på 144 återbetalningar, ger en månadskostnad på 4 348 kr. Återbetalningstid 1-20 år. Maximala räntan är 22,00 %. Räntespann mellan: 4,50 - 22,00 %. Uppdaterat 2025-08-15.

Information om Kenneth Larsen

Födelsedag och namnsdag

Kenneth fyller 63 år måndag 25:e oktober.

Ratsit

Vill du veta vad Kenneth tjänar?

Kolla Kenneths lön anonymt

Det visste du inte om Kenneth

Det finns 307 personer i Helsingborg som heter Kenneth (119:e vanligaste) och 25 669 personer i Sverige (140:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Kenneth i Helsingborg är 57 år och i Sverige 53 år.

Kändisar som fyller år samma dag

momondo

Dags att planera nästa resa?

Jämför flyg, hotell och paketresor
TryggaMäklare

Funderar du på att sälja din bostad?

Jämför mäklare kostnadsfritt

Namnregistrering

Personnamn
Kenneth Larsen
Förnamn
Kenneth
Tilltalsnamn
Kenneth
Efternamn
Larsen
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Bärnstensgatan 56 B
Postnummer
253 61
Postort
Helsingborg
Kommun
Helsingborgs kommun (1283)
Län
Skåne län (12)

Särskild postadress

Kenneth Larsen saknar särskild postadress.

Kenneth Larsens bostad på Bärnstensgatan 56 BDenna bostad är ej verifierad

En bostadsrätt på 101 m²

Kenneth Larsen på Bärnstensgatan 56 B bor i En bostadsrätt på 101 m². Bostaden i Helsingborg ligger i Helsingborgs kommun.

Bostadsrätt
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Bärnstensgatan 56 B
Postort
Helsingborg
Län
Skåne län
Kommun
Helsingborgs kommun
Fakta
Boyta
101 m²
Biarea
Tomtarea
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Avgift
Varmvatten ingår i hyran
Renovering
Byggår
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Badrum, senaste renovering
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Gemensam tvättstuga
Annat
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Förråd
Cykelförråd
Hiss
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Bärnstensgatan 56 B i Helsingborg

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Händelser och brott i Helsingborg

Polisen har rapporterat 163 händelser i Helsingborg, där Kenneth Larsen bor, de senaste 6 månaderna.

47
Våld och hot
13
Inbrott och stöld
20
Bränder
75
Trafik
8
Övriga brott

Senaste händelserna i Helsingborg

  • Brand

    31 oktober, 14:23

    Brand i lägenhet på Rökullagatan.

    Läs mer
  • Trafikolycka

    31 oktober, 13:09

    Två personbilar i kollision, Långebergavägen.

    Läs mer
  • Misshandel, grov

    31 oktober, 00:23

    Misstänkt misshandel, Stattena.

    Läs mer
  • Olovlig körning

    30 oktober, 22:38

    Person under 18 år misstänkgt för grov olovlig körning.

    Läs mer
  • Misshandel

    30 oktober, 16:06

    Bråk på Hedens idrottsplats.

    Läs mer
  • Trafikolycka

    30 oktober, 13:35

    Olycka på E4, i höjd med Väla.

    Läs mer

Källa: Polismyndigheten.

Telefonnummer till Kenneth Larsen

Kenneth Larsen saknar registrerade telefonnummer. Är du Kenneth Larsen? Föreslå ändringar
Hittar du inget telefonnummer till Kenneth?

Kenneth har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.

Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Kenneths jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Kenneth Larsen saknar bolagsengagemang.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Kenneth Larsen är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Kenneth Larsen saknar personkopplingar.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av Merinfo

Ett gratis konto ger dig fler sökningar, verktyg för dina egna uppgifter och erbjudanden från våra partners.

  • Fler sökningar per dag
  • Se fullständiga personnummer
  • Hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer
  • Erbjudanden och rabatter från våra partners

Vanliga frågor om Kenneth Larsen

Var bor Kenneth?

Kenneth Larsen är folkbokförd på Bärnstensgatan 56 B i Helsingborg.

Hur gammal är Kenneth?

Kenneth Larsen är 62 år och är född den 25 oktober 1964. Han fyller 63 år den 25 oktober 2027.

Har Kenneth några bolagsengagemang?

Kenneth Larsen har inga bolagsengagemang.

Äger Kenneth några fordon?

Kenneth Larsen har 1 registrerat fordon, en vit Volvo V60 Cross Country D4 AWD. Se alla fordon i bilregistret.

Är Kenneth gift?

Kenneth Larsen är gift.

Vilket telefonnummer har Kenneth?

Vi har inga registrerade telefonnummer för Kenneth Larsen. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.

I vilken kommun är Kenneth folkbokförd?

Kenneth Larsen är folkbokförd i Helsingborgs kommun.

Vilket län tillhör Kenneth?

Kenneth Larsen är folkbokförd i Skåne län.