Hassan Al-Sahi, 24 år, bor i ett småhus på adressen Hedströmsgatan 7, 256 61 i Helsingborg. Hassan har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Hassan bor tillsammans med Atta Al-Sahi 56 år, Ameneh Alsalemi 45 år och Mujtaba Al-Sahi 23 år.
Nästa födelsedag för Hassan infaller den 11:e november (25 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
20011111-XXXX
- Civilstatus:
- Ogift
- Telefonnummer:
- Saknas
Vill du veta vad Hassan tjänar?
Kolla Hassans lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Hedströmsgatan
På Hassans gata tjänar man i snitt 338 029 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 28 169 kr. I Helsingborg tjänar man i snitt 23 795 kr per månad.
På Hassans gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Helsingborg. I Helsingborg har 6,5 % av alla personer en anmärkning.
I Helsingborg finns det 47 377 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 852 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Helsingborg är 940 507 025 kr.
Information om Hassan Al-Sahi
Födelsedag och namnsdag
Hassan fyller 25 år söndag 11:e november.
Vill du veta vad Hassan tjänar?
Kolla Hassans lön anonymtDet visste du inte om Hassan
Det finns 118 personer i Helsingborg som heter Hassan (261:e vanligaste) och 6 465 personer i Sverige (387:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Hassan i Helsingborg är 40 år och i Sverige 38 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Göran Everdahl
Filmkritiker 61 år
-
Josefin Nauri
Politiker 56 år
-
Fredrik Granberg
Skådespelare 55 år
-
Henrik Daniel Berggren
Artist 51 år
-
Erik Kenneth Edman
Fotbollsspelare 47 år
-
Sofia Mattsson
Brottare 36 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Hassan Al-Sahi
- Förnamn
- Hassan
- Tilltalsnamn
- Hassan
- Efternamn
- Al-Sahi
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Hedströmsgatan 7
- Postnummer
- 256 61
- Postort
- Helsingborg
- Kommun
- Helsingborgs kommun (1283)
- Län
- Skåne län (12)
Särskild postadress
Hassan Al-Sahi saknar särskild postadress.
Hassan Al-Sahis bostad på Hedströmsgatan 7
Hassan Al-Sahi på Hedströmsgatan 7 bor i Ett småhus på 168 m² + 11 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Helsingborg byggdes år 1974 och ligger i Helsingborgs kommun.
- Lägenhetsnummer
- Gatuadress
- Hedströmsgatan 7
- Postort
- Helsingborg
- Län
- Skåne län
- Kommun
- Helsingborgs kommun
- Boyta
- 168 m²
- Biarea
- 11 m²
- Tomtarea
- 854 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Driftkostnad
- Byggår
- 1974
- Senaste om-/tillbyggnad
- Kök, senaste renovering
- Tak, senaste omläggning
- Badrum, senaste renovering
- Fasad, senaste ommålning
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Vatten & avlopp
- Fasad, material
- Tak, material
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Hedströmsgatan 7 i Helsingborg
Personer som bor på adressen
-
Atta Saleh Ajil Al-Sahi
Ålder: 56
-
Ameneh Alsalemi
Ålder: 45
-
Hassan Al-Sahi
Ålder: 24
-
Mujtaba Al-Sahi
Ålder: 23
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Hassan Al-Sahi
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Hassan Al-Sahi, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Hassans jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Hassan Al-Sahi saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Hassan Al-Sahi är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Hassan Al-Sahi saknar personkopplingar.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!