Hans Åke Roland Åkesson, 76 år, bor i ett småhus på adressen Järnstigen 4, 695 60 i Hasselfors. Roland har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Roland bor tillsammans med Lilian Ing-Mari Åkesson 74 år.

Nästa födelsedag för Roland infaller den 24:e november (77 år).

Nummer+ Plus
Nyhet

Roland Åkesson har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.

Personinformation

Personnummer:
19491124-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
Saknas

Adress

Hans Åke Roland Åkesson
Järnstigen 4
695 60 Hasselfors
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Hasselfors

I Hasselfors tjänar man i snitt 304 481 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 25 373 kr. I Laxå kommun tjänar man i snitt 22 343 kr per månad.

I Hasselfors har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Laxå kommun. I Hasselfors har 6,5 % av alla personer en anmärkning.

I Hasselfors finns det 147 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 9 444 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Laxå kommun är 45 554 102 kr.

Information om Roland Åkesson

Födelsedag och namnsdag

Roland fyller 77 år torsdag 24:e november. Roland har namnsdag 8:e maj9:e augusti29:e augusti.

Ratsit

Vill du veta vad Roland tjänar?

Kolla Rolands lön anonymt

Det visste du inte om Roland

Det finns 5 personer i Hasselfors som heter Roland (41:e vanligaste) och 44 029 personer i Sverige (83:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Roland i Hasselfors är 61 år och i Sverige 60 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Hans Åke Roland Åkesson
Förnamn
Hans Åke Roland
Tilltalsnamn
Roland
Efternamn
Åkesson
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Järnstigen 4
Postnummer
695 60
Postort
Hasselfors
Kommun
Laxå kommun (1860)
Län
Örebro län (18)

Särskild postadress

Roland Åkesson saknar särskild postadress.

Roland Åkessons bostad på Järnstigen 4Denna bostad är ej verifierad

Ett småhus på 126+8 m²

Hans Åke Roland Åkesson på Järnstigen 4 bor i Ett småhus126 m² + 8 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Hasselfors byggdes år 1980 och ligger i Laxå kommun.

Småhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Järnstigen 4
Postort
Hasselfors
Län
Örebro län
Kommun
Laxå kommun
Fakta
Boyta
126 m²
Biarea
8 m²
Tomtarea
950 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
1980
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Järnstigen 4 i Hasselfors

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Telefonnummer till Roland Åkesson

Roland Åkesson saknar registrerade telefonnummer. Är du Roland Åkesson? Föreslå ändringar
Hittar du inget telefonnummer till Roland?

Roland har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.

Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Rolands jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Roland Åkesson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är ATV & Maskin i Hallsberg AB.

Bolag
ATV & Maskin i Hallsberg AB
Styrelsesuppleant

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Roland Åkesson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Roland Åkesson har 2 personkopplingar, varav 2 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 46 år.

2013
Åkesson, Tord Roland Mattias
55 år, Skyllberg
Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner

Vanliga frågor om Roland Åkesson

Var bor Roland?

Roland Åkesson är folkbokförd på Järnstigen 4 i Hasselfors.

Hur gammal är Roland?

Roland Åkesson är 76 år och är född den 24 november 1949. Han fyller 77 år den 24 november 2026.

Har Roland några bolagsengagemang?

Roland Åkesson har 1 bolagsengagemang i ATV & Maskin i Hallsberg AB. Se alla bolagsengagemang.

Äger Roland några fordon?

Roland Åkesson har 1 registrerat fordon, en svart Audi A6 Avant 2.0 TDI. Se alla fordon i bilregistret.

Är Roland gift?

Roland Åkesson är gift.

Vilket telefonnummer har Roland?

Vi har inga registrerade telefonnummer för Roland Åkesson. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.

I vilken kommun är Roland folkbokförd?

Roland Åkesson är folkbokförd i Laxå kommun.

Vilket län tillhör Roland?

Roland Åkesson är folkbokförd i Örebro län.