Abu Mohammed Raisuddin, 37 år, bor på adressen Tegelbruksvägen 1 lgh 2303, 302 31 i Halmstad. Abu Mohammed har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Abu Mohammed bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Abu Mohammed infaller den 24:e januari (38 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19890124-XXXX
- Civilstatus:
- Ogift
- Telefonnummer:
- Saknas
Har du koll på din pension?
Jämför avgifterAdress
Fordonsinnehav
Abu Mohammed Raisuddin äger inga fordon.
Vad kostar din bilförsäkring?
Ekonomikollen för Tegelbruksvägen
På Abu Mohammeds gata tjänar man i snitt 274 681 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 22 890 kr. I Halmstad tjänar man i snitt 23 986 kr per månad.
På Abu Mohammeds gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Halmstad. I Halmstad har 4,7 % av alla personer en anmärkning.
I Halmstad finns det 23 968 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 27 321 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Halmstad är 654 826 401 kr.
Information om Abu Mohammed Raisuddin
Födelsedag och namnsdag
Abu Mohammed fyller 38 år söndag 24:e januari.
Vill du veta vad Abu Mohammed tjänar?
Kolla Abu Mohammeds lön anonymtKändisar som fyller år samma dag
-
Peter Wahlbeck
Skådespelare 63 år
-
Åsa Sandell
Journalist 59 år
-
Hanna Kristina Hedlund
Artist 51 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Abu Mohammed Raisuddin
- Förnamn
- Abu Mohammed
- Tilltalsnamn
- Abu Mohammed
- Efternamn
- Raisuddin
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Tegelbruksvägen 1 lgh 2303
- Postnummer
- 302 31
- Postort
- Halmstad
- Kommun
- Halmstads kommun (1380)
- Län
- Hallands län (13)
Särskild postadress
Abu Mohammed Raisuddin saknar särskild postadress.
Abu Mohammed Raisuddins bostad på Tegelbruksvägen 1 lgh 2303
Vi saknar information om Abu Mohammeds bostad på Tegelbruksvägen 1 lgh 2303 i Halmstad, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Tegelbruksvägen 1 lgh 2303?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Tegelbruksvägen 1 lgh 2303 i Halmstad
Personer som bor på adressen
-
Abu Mohammed Raisuddin
Ålder: 37
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Abu Mohammeds grannar | 124 st
Nedan visas de personer som bor i samma trapphus som Abu Mohammed Raisuddin på Tegelbruksvägen 1 i Halmstad. Klicka på en våning för att visa personerna. Klicka på namnen för att få veta mer om personerna.
Våning 16
Våning 15
Våning 14
Våning 13
Våning 12
Våning 11
Våning 10
Våning 9
Våning 8
Våning 7
Våning 6
Våning 5
Våning 4
Våning 3
Våning 2
Våning 1
I trapphuset bor 124 personer (16 år eller äldre) i 94 lägenheter fördelade på 16 våningsplan. Abu Mohammed Raisuddin bor på våning 13, dörr 3 från vänster.
Händelser och brott i Halmstad
Polisen har rapporterat 28 händelser i Halmstad, där Abu Mohammed Raisuddin bor, de senaste 6 månaderna.
- 4
- Våld och hot
- 1
- Inbrott och stöld
- 3
- Bränder
- 20
- Trafik
- 0
- Övriga brott
Senaste händelserna i Halmstad
-
Trafikolycka, singel
11 oktober, 12:39Larm kommer in till SOS om en trafikolycka där en personbil kört in i en vägskylt på E6, vid Holm, södergående riktning.
Läs mer -
Trafikolycka, personskada
24 september, 17:38SOS larmar polis och ambulans om en cyklist som blivit påkörd av en personbil.
Läs mer -
Trafikolycka, personskada
24 september, 16:49SOS larmar polis om en singelolycka.
Läs mer -
Brand
23 september, 06:20Larm inkommer om brinnande bilar på en parkeringsplats i Bäckagård.
Läs mer -
Trafikolycka
17 september, 08:02Larm om påkörd cyklist, Sannarp.
Läs mer -
Trafikolycka
28 augusti, 09:19Två lastbilar och en personbil involverade i olycka på riksväg 25.
Läs mer
Källa: Polismyndigheten.
Telefonnummer till Abu Mohammed Raisuddin
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Abu Mohammed Raisuddin, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Abu Mohammeds jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Abu Mohammed Raisuddin saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Abu Mohammed Raisuddin är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Abu Mohammed Raisuddin saknar personkopplingar.
Helt kostnadsfritt
Bli medlem och få ut mer av Merinfo
Ett gratis konto ger dig fler sökningar, verktyg för dina egna uppgifter och erbjudanden från våra partners.
- Fler sökningar per dag
- Se fullständiga personnummer
- Hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer
- Erbjudanden och rabatter från våra partners
Vanliga frågor om Abu Mohammed Raisuddin
Var bor Abu Mohammed?
Abu Mohammed Raisuddin är folkbokförd på Tegelbruksvägen 1 lgh 2303 i Halmstad.
Hur gammal är Abu Mohammed?
Abu Mohammed Raisuddin är 37 år och är född den 24 januari 1989. Han fyller 38 år den 24 januari 2027.
Har Abu Mohammed några bolagsengagemang?
Abu Mohammed Raisuddin har inga bolagsengagemang.
Äger Abu Mohammed några fordon?
Abu Mohammed Raisuddin har inga registrerade fordon.
Är Abu Mohammed gift?
Abu Mohammed Raisuddin är ogift.
Vilket telefonnummer har Abu Mohammed?
Vi har inga registrerade telefonnummer för Abu Mohammed Raisuddin. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.
I vilken kommun är Abu Mohammed folkbokförd?
Abu Mohammed Raisuddin är folkbokförd i Halmstads kommun.
Vilket län tillhör Abu Mohammed?
Abu Mohammed Raisuddin är folkbokförd i Hallands län.